Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég paranoiás vagyok, tudnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég paranoiás vagyok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A barátommal múlt hét szombaton lefeküdtem. Ez volt nekem az első.

Majd utána vasárnap, hétfőn, és kedden is.

Mindegyik alkalommal óvszerrel (Masculan) védekeztünk. Mindig megbizonyosodtunk az elején arról hogy ki van e szakadva, nem volt. 2x élvezett el az óvszerbe, úgy hogy még bennem volt. Mindkét alkalommal másodpercek múlva kihúzta. Az óvszert aktus után megnéztük, nem szakadt ki, nem eresztett, semmi.

Viszont nagyon paranoiás vagyok mint írtam, és attól félek hogy még így is terhes lehetek.

A menstruációmnak múlt hét szerdán lett vége.

Az alhasam tájékán kicsit mint ha izomlázam lenne, fáj.

Ezt betudtam annak hogy hogy napi szinten felüléseket csinálok. Ma viszont a hüvely váladékom kicsit véres volt, kb fél órán keresztül.

Szerintetek? :(

18/L



2016. júl. 2. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem paranoiás vagy.


23/F

2016. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Egy terhes paranoiás vagy HAHA
2016. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak sok volt ez így elsőre. Nem?

Vagy nem csinálta erősen?

Nem tolta be nagyon?

2016. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen bennem volt, és előfordult hogy erősebben csinálta..
2016. júl. 2. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha végig óvszerrel csináltátok és nem lyukadt ki nem lehetsz terhes.
2016. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmi baj. Ha mindig ellenoriztetek a gumit, akkor az eg egyadta vilagon semmi. Az elso alkalomnak szerintem mindenki parazik:) de ha normalisan vedekeztek akkor nincs mitol tartani:) az izomlazat azt a felulesek es az elso alkalmaknak is belehet tudni, mert most olyan izmokat is hasznalsz amit eddig estleg nem. A verzes pedig lehet attol hogy kicsit durvabban csinalta es egy kisebb serules keletkezett. Pl olyan mint amikor fogat mosol. Kisebb hamserules:) nem kell parazni, de okosan, es mindig gumival, vagy tablettaval vedekzni!!:)
2016. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha paranoiás vagy, szedjél fogamzásgátlót, a gumi mellé, + alkalmazzátok a naptármódszert, meg a megszakításos közösülést is. Mindezt persze análba!
2016. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon parázol, akkor kérd meg a barátod, hogy lehetőleg ne benned élvezzen el, de amúgy a leírtak alapján szerintem semmi probléma :-)
2016. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!