Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már elnézést de nem paranoiás...

Már elnézést de nem paranoiás gondola, amit itt, s elég gyakran az origo kommentjei közt olvasok, hogy egyesek szerint fizetett kommentelôk járnak ide vagy oda?

Figyelt kérdés

Gondoljunk bele. Ki nem tojja le a nagypolitikában, hogy mit olvasnak a gyk-n trollkodók?

Tán még megis bíztak vele valakit a pártok, hogy olvasgassák, hogy kit kell fizetni érte?


Bocs, de szerintem röhej ilyet feltélezni.


Többször elôfordult, hogy engem is lebérkommentelôztek, mert valami mellett vagy ellen foglaltam állást. Sajos a sokak szerint nekem azért járó bérbôl nem látam semmit.


2014. márc. 14. 05:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Már miért lenne olyan lehetetlen szerinted? Ez is csak egy eszköz a kezükben, mint az óriás plakát, vagy a többi. A fizetett alatt ne azt értsd, hogy felkeresnek valakit, hogy napi 10 ezer forintért trollkodjon a neten. Egyszerűen csak szimpatizánsokról van szó, akik átlagembernek adják ki magukat. Lehet, hogy a nagypolitika szarik a kisember fejére, de 4 évente egyszer rajtunk múlik a sorsuk, és ilyenkor minden eszköz megengedett.
2014. márc. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy nem is tudok még róla, de valami számlán már százmillióim lehetnek, cask még nem találtam meg.
2014. márc. 14. 06:08
 3/3 anonim ***** válasza:
tetro úgy látszik már nem kap több bért az lmp cigány tagozatától, úgyhogy azért ez nem egy biztos állás.
2014. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!