Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő, ha valaki a 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha valaki a 21 nap szedés után elfelejti a 7 nap szünetet kihagyni, és folytatja a második doboz szedését?

Figyelt kérdés
A második dobozból 2 van elfogyasztva.Megszakítottam a szedést,most tartom a 7 napos szünetet.Úgy gondoltam hogy a 7 szabad nap után a 10.napon veszem be a 3. szemet.Ez mennyire biztonságos megoldás?(mert a 8. és 9. napos adagot már beszedtem,így következik a 10.nap vagyis a 3.szem tabi)
2008. szept. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
A helyes megoldás az lett volna,ha kicsit utánanéztél volna(!),hogy szeded tovább,és így egy héttel előbb jön meg a menstruációd,de semmi más problémád nem lett volna.Így,ahogy most látom,23 tablettát szedtél be egyszerre.Ennek az lesz az eredménye kedvesem,hogy jól megzavartad a ciklusodat,és kitudja,hogy mikor lesz egy peteérésed.Azt tudom mondani,hogy menj el gyorsan dokihoz,kérdezd meg,hogy mi a teendő,de addig is védekezzetek gumival!!!
2008. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Hogy lehet elfelejteni egy hetet, nem értem :D
2008. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod, nem tudom miért rémisztgetnek! Ez olyan eset, amikor vki késleltetni akarja a mensijét! Tovább szedted, na és? Most hagyd abba és tartsd meg a 7 napos szünetet és folytasd utána a szedést egy új levéllel, ezt pedig tedd el tartaléknak!


Első válaszolónak: aki fog. gátlót szed, annak nincs peteérése!

2008. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: igy enm foga rendesen eltolni a mensiét,mert nem szedte be mind a köv.21tabit csak 2 belőle.igy most jol bekavartál magadnak,tovább kellett volna szedned!! TÁJÉKOZTATÓ!!!!
2008. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha késleltetni akarja a mensijét nem kell beszedni utána kihagyás nélkül egy levelet! Elég ha 3-4 szemmel vagy egy héttel tovább szedi! Nyaralás miatt már 2x csináltam és nem lett semmi bajom, ugyanúgy megjött! Persze nem lehet túl gyakran megcsinálni, de ha egy évben 1x tovább szeded nem lesz semmi bajod!


(kérdező:Bocs, hogy kicsit eltértem a témától, de ezek nem értették!)

2008. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!