Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagynád a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagynád a fogamzásgátló szedését így?

Figyelt kérdés
.. Ha erezned a negativ hatasait, de tudnad, hogy emiatt kevesebb lesz a szex, mert a ffi nem szereti a gumit. Ffiak, ti elvarnatok, hogy a no szedje?

2016. jún. 28. 19:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem a libidomat csokkenti, hanem a hangulatomra van borzaszto hatassal, de a libidomat az egekbe tolja kb. :s
2016. jún. 28. 21:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát őszintén engem nem igazán érdekelne hogy a férjem vagy a pasim...Elvileg megfogadta hogy egészségben-betegségben és itt most az egészségedről van szó. Nekem az az első! Én elgondolkodnék hogy a megfelelő férfi mellett vagyok-e ha számára gond óvszert húzni ha én nem szedhetek tovább gyógyszert és akkor is ha csak a gyógyszernek köszönhetően magas a libidóm... Ezen érdemes elgondolkodni mert 35 felett alapból nem lehet szedni és gáz ha akkor bukik ki hogy egyébként csak a gyógyszer hatására kívántad.


Nődokival konzultálj mert sok egyéb lehetőség van még de nem normális ha szedés közben előjön ilyesmi mert azt jelzi hogy nem jó már számodra.Ilyenkor megintcsak kell gumi ha gond lenne egy baba.

2016. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En a pesszariumon gondolkozok még. Nekem ugye petefeszekcisztaim vannak, igy nehezebben is esnék teherbe. Ugyhogy nem is szedek gyogyszert, marad a tobbi alternativa.


Es te hogy dontesz kedves kerdezo? Abba haagyod? :)

2016. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt, ha ugy tunt nyafogok, hat epp nyafogtam , bocsi!!! :) a pesszarium /spiral /gyuru kizarva, nagyon fura a gondolat is, hogy valami tartosan ott legyen bennem. A gyogyszert vegulis nem hagyom abba, csak valtok masik fajtara.
2016. jún. 30. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!