Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jöhetett meg előbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jöhetett meg előbb?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már néhány éve. Előzö héten kifelejtettem egy tablettát de másnap amikor bevettem volna észrevettem utána is olvastam a betegtájékoztatóba mivel az utolsó héten járok azt írta "az utolsó hétben ha kifelejtek egy szem fogamzásgátló tablettát vegyem be mihelyst eszembejut" ez igy is tortent hetfon elfelejtettem kedden vettem eszre be is vettem az elmaradt szemet is viszon masnapra megjott. Bárhogyan szamolom nem ertem miert hiszen utolso szem bevetele utan harmadik napra rá kell megjonnie nekem viszont ugy hogy csak egy napot hagytam ki masnap viszont mar beszedtem nem kellett volna megjonnie.. kicsit aggodom hogy nem borult e fel a hormonhaztartasom es ezalatt az ido alatt mig menstrualok nem eshetek e emiatt teherbe? (volt mar ra pelda hogy hagytam ki egy szemet es meg nem tortent ilyen hogy masnap megjon)

2016. jún. 28. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ,hogy antibiotikumot szedtem a fogamzasgatlo melle es bizony tobb napig tarto kozti verzest okozott mar egy nap szedes utan.. De most szeded meg a gyogyszert azota ugye?En a biztonsag kedvvert tuti hasznalnek gumit.. es ha tudsz menj el nogyogyaszhoz o okosabb ebben a temaban mint mi hozzaszolok,es artani nem art ha megvizsgal ;) De sztem csak kis hormonzavar a kimaradt gyogyi miatt.
2016. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostanába nem szedtem antibiotikumot, a gyogyszert meg most nem szedem mert amikor megjott akkor meg lett volna harom szemem azt mar nem szedtem be mert feltem hogy ha megvan es ugy szedem be azt a harmat akkor megjobban megzavarja a hormonokat :/
2016. jún. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!