Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagynád a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagynád a fogamzásgátló szedését így?

Figyelt kérdés
.. Ha erezned a negativ hatasait, de tudnad, hogy emiatt kevesebb lesz a szex, mert a ffi nem szereti a gumit. Ffiak, ti elvarnatok, hogy a no szedje?

2016. jún. 28. 19:51
1 2
 1/14 CptTomato ***** válasza:
42%
Egy stabil hosszútávú kapcsolatban sem várnám el, ugyanakkor elmondanám a hölgynek hogy balesetek vannak és ha sokáig így marad akkor az egyik balesetből egy olyan valami lesz amit már nem szeretnék tablettával kezelni.
2016. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt h erted?
2016. jún. 28. 20:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Esemény utánira gondolt.

Nem kívánt terhességre .

Gondolom én :)

2016. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen, a saját egészségem az első. Egy férfi ha szeret képes felérni ésszel hogy a másik egészségéről van szó ami foltosabb mint hogy az óvszerben annyira nem jó. Ha emiatt nem akar annyit szexelni akkor ajtót is mutatnék neki! Ez nem egy alapvető dolog hogy mindenki szedheti, ez nem választható, a gumit történő elutasítás viszont igen és ő inkább barátkozzon meg vele mint te egy stroke-kal ha túléled.

Nálunk a párom amikor megtudta hogy okozhat trombózist megkért hogy hagyjam abba. Helyett van gumi és spermicid, a mennyiség nem változott.

Egyébként óvszer a tabletta mellett is kellhet tehát nem lehet örökre letenni.

2016. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 CptTomato ***** válasza:
100%
Arra gondoltam hogy ha teherbe esik egyszer akkor én már nem szeretném elvetetni semmilyen módon uh inkább előre védekezzen/védekezzünk.
2016. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szedtem kb 3 hónapig, de rosszul voltam tőle, végül kiderült hogy keringési problémáim vannak. Azóta sem szedtem. Aki szeret az elfogadja ezt a helyzetet, aki meg "elvárja" az forduljon más nőhöz. Szerintem ez saját döntés, mert az én szervezetemről van szó. Mondjuk nagyon kevés partner volt az életemben, konkrétan mindkettő elfogadta a döntésemet. :-)

N 39

2016. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azert az ajtot mutatnek neki nem olyan egyszeru, hisz a ferjem. Mi orokre letettuk a gumit, sosem vt ra szukseg, miota tabizom. Mar kb 1 eve abba akarom hagyni, abba is hagytam 1 honapra, de azalatt kb 2x szexeltunk osszesen, az is ... Hat nem volt valami fergeteges, na. Nem tudom, hogy dontsek. En nem szednem mar reg, de a szex tul jo, hogy lemondjak rola.
2016. jún. 28. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a bőröm majdnem majfoltos lett a tabitol, abba is hagytam, az egeszseg az elso, egy ffi se mondja meg nekem h szuksegem van e a trombozisra vagy sem.. ott az ovszer ott a pharmatex. Ovszerben nem igazan jo neki, de ezt hasznaljuk. Ezen a pharmatexen gondolkozok, majd megosztom vele is. Természetesen a nagy durranás az nem lehetne bennem, azt csak akkor hagynam ha mar johetne is a baba. :)
2016. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi nem szeretnenk gyereket, igy sajnos a kihuzza/pharmatex nem johet szoba.
2016. jún. 28. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Pesszárium? Mini spirál?(Még nem szült nőknek helyezik fel.)

Nőgyógyászodat kérdezted már milyen alternatívák jöhetnek szóba?


Amúgy én abba hagynám a tabit.

A többieknek igaza van. Első az egészség. Nem szeretheti a párját az olyan ember, aki elvárná, hogy betegre hormon kezelje magát valaki, csak hogy ne kelljen gumit húznia.

Mellesleg ha rosszul vagy a fogamzás gátlótól, akkor sem lesz szex, hisz rosszul vagy.

2016. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!