Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkötésről tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkötésről tapasztalatok? Meddig voltál kórházban? Hogyan zajlott az egész? (előtte vizsgálatok stb. )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem senki nem ilyen hülye
2010. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha már szültél babát ( babákat) akkor az orvosod engedélyezheti, ha megbeszéled vele, hogy több gyereket nem szeretnél. nekünk három babánk van, és már megfordult a fejemben. ha már nem lehet méhen belüli fogamzásgátlás nálam, akkor nem marad más megoldás. ( gyógyszert nem szedhetek :( .)
2010. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első: látszik milyen ritka értelmes ember vagy, mindennel tisztában vagy. A családod nagyon büszke lehet rád.

Kedves második: nekünk is három van (sok megpróbáltatás és hat terhesség után). A gyógyszert én sem bírom, a többi fogamzásgátlóban meg nem bízunk. Nem tudnám elvetetni, de többet meg nem szeretnénk. Szóval nekünk csak ez maradt. Dokival már beszéltünk róla, engem csak az érdekelt volna, hogy aki átesett rajta, milyen volt. Minden jót Neked és a családodnak.

2010. ápr. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!