Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindent tudni szeretnék az...

Mindent tudni szeretnék az inszemről! Milyen vizsgálatok kellenek előtte? Mennyire fájdalmas? Milyenek a pozitív és a negatív tapasztalatok? Kinek hol végezték?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Kaáliba voltunk Budapesten. nagyon jó fejek a dokik, tényleg értünk vannak. Kell rákszűrés, chlamidia teszt, AIDS teszt, hormonvizsgálat, sperma vizsgálat, UH. Ezekből mindent vihetsz más helyről (mert így ingyen van), de a sperma vizsgálatot, és az UH-t ott kell megcsináltatni. Mi december végén voltunk ott, és február elején már meg is volt az első inszem. Aztán márciusban a második és áprilisban a harmadik. Mind sikertelen volt, és nyáron lesz a lombik. Pco-s vagyok, amúgy nálunk minden más rendben van. A beavatkozás kb. 5 perc, és uténa 20 percet pihizel, egy nagyon kényelmes fotelben. Ennyi. Sok sikert!
2010. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Szegeden a klinikán végezték. Ott magáért a beavatkozásért nem is kell fizetni.

Nálunk nem kellett csak rákszűrés, pár uh, spermavizsgálat, pct-teszt.

Nekem minden alkalommal fájdalmas volt, de azért, mert nagyon hátul van a méhem és meg kellett valamivel fogni. Az esetek többségében azonban fájdalommentes. Az egész kb. 3-5 perc.

Szegeden 2 egymás utáni napon is megcsinálják a beavatkozást és utána 2 órát kell feküdni az ágyban.

2010. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Szegeden volt,és teljesen úgy zajlott,mint az előttem szólónak. Sajnos nekem is eléggé fájt,de a dokim szerint nagyon hátul van a méhszájam,azért. négyszer volt sikertelen,utána kaptunk 2 hónap pihenőt,és otthon spontán sikerült!! Most 13 hónapos a kislányom. Ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan privit,szívesen segítek.
2010. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem tegnap csinálták elöszőr, nekem csak uh volt meg tüszőrepesztő szúri. Nekem nagyon picit volt kellemetlen, után 10 perc pihi és azóta itthon pihengetek.

Remélem sikerül, mert már rég várt baba lenne.

Te mikor mész?

2010. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!