Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakításos módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakításos módszert alkalmaznak, milyen alapon bíznak benne?

Figyelt kérdés
A férfiak 40%-ánál tartalmaz az előváladék életképes spermiumokat. Akik megszakításos módszert alkalmaznak, azok előzőleg kivizsgáltatták magukat, hogy beletartoznak-e ebbe a 40%-ba, vagy a sorsra bízzák?
2016. jún. 22. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

nem tudom mi az igazság, én azt olvastam hogy tényleg tartalmazhat spermiumot az előváladék, de csak ha előzőleg is volt élvezés, mert abból maradhatott a húgycsőben, viszont egy pisilés ezeket megöli mert savas

mi ezt mindig betartjuk két szex között, hogy pisilés plusz ugye le is mosom, ha kívül lenne rajta, 3 éve így védekezünk, nem volt még gond, persze ezzel nem azt mondom hogy ez jó módszer, de a gumiban én semmit nem érzek, barátnőmet is zavarja, fogamzásgátlót pedig nem szedhet...

24F

2016. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"lesz ami lesz" alapon
2016. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm azt mondta, ők azért védekeznek így, mert ő úgysem lesz terhes... A másik pedig szerintem szimplán leszarja, nem is igazán van képben, hogy milyen egyéb módszerek vannak vagy hogyan is működnek a dolgok. Ő örülne a babának ha becsúszna, a barátja szerintem öngyilkos lenne. Ő szerintem 5-6 éve így védekezik, eddig nem esett teherbe.

Próbáltam rájuk hatni, nem lehet, szóval már nem foglalkozom vele, azt csinálnak amit akarnak.

2016. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

17 éves korom óta nem vagyok szűz. Most 25 éves vagyok. Volt eddig tizenegy nő az életemben és közülük hattal nem használtam óvszert soha. +1000 szexuális aktus volt az életemben amikor nem volt semmilyen védekezés.


Egy lány sem lett terhes. Voltam már spermát fagyasztatni (a biztonság kedvéért), amibe beletartozott termékenységi vizsgálat is. A spermáim életképesek, tudok gyereket nemzeni.


Egy termékenységi vizsgálat ahol megnézik a spermád vagy az előváladékod hogy az mennyire életképes, 10 ezer forintba kerül.

2016. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert "három barátnője ezt alkalmazza, és még egyikük sem esett teherbe". Vagy mert "senkit nem ismerek, aki a homlokára írta volna, hogy megszakításos módszer mellett esett teherbe".
2016. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megkérdezte milyen alapon bízunk benne, erre jön a sok mínuszoló állatkerti egyed... nem is tudom minek válaszolok én itt bármire is :D
2016. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én a magam részéről nem pontoztam le senkit, tényleg arra voltam kíváncsi, hogy aki megszakításos módszert alkalmaz, az vajon tudja-e biztosan, hogy azok közé tartozik-e, akik biztonsággal alkalmazzák ezt a módszert (60%), vagy azok közé, akik nem (40%).

Számomra ez a 40% túl nagy kockázat.

(Arról nem beszélve, hogy nem tudnék jó szívvel együtt lenni olyannal védekezés nélkül, aki saját bevallása szerint is védekezés nélkül volt együtt x számú nővel, akár alkalmi kapcsolatokban. Egyszer volt dolgom olyan pasival - nem feküdtem le vele szerencsére - akit épp akkoriban hívott fel az előző "kalandja", hogy ki kéne vizsgáltatnia magát, mert nemibajt diagnosztizáltak nála...)

2016. jún. 22. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 1es válaszolóval értek egyet teljes mértékben, és nyílván ha már együtt vagyunk a párommal lassan 5éve, azért csak megbizok bennne.. Kb 2-3éve így "védekezünk" és egyszer sem lettem terhes. :D
2016. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hormonproblémáim vannak, így egyébként is ritkább a ciklusom, kisebb az esély - ezt kombináltuk a megszakítással. Nekünk nem volt belőle problémánk, de azért nem mondom, hogy 100%-osan nyugodt voltam. :)

Szerencsére azóta sikerült túlesnem minden kivizsgáláson, és szedhetek tablettát, tehát nálunk időleges volt a dolog, kb. egy év.

2016. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!