Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnánk védekezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk védekezni? Eléggé problémás vagyok a védekezés területén. Milyen eszközt, vagy módszert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval, barátom nem bírja a gumit. Meg én sem vagyok oda érte. De próbálkozni azért lehet, de ezek mind lankadással járnak... :( Bár ez tűnik az egyetlen megoldásnak.


Pesszi, spirál kizárva, még a nőgyógyászati vizsgálat is nagyon-nagyon fáj. :(


Pharmatex jöhet számításba, meg megszakítás. Vagy naptármódszer.


Eddig évekig csak megszakítással voltunk együtt, elég nagy felelőtlenség volt.


Tabit nem szedhetek trombózishajlam miatt, így a hüvelygyűrű is kizárva, az is hormonos.


Légyszi, kiosztás helyett, segítsetek!



2016. jún. 17. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is megválaszoltad. Pharmatex, naptár módszer és hüvelykúp esetleg ami így szóba jöhet. Van egy ilyen cucc, hogy Galactic Cap de még tudtommal csak fejlesztési fázisban van és az sem 100%-os, esetleg utánanézhettek de ha lehet is kapni, tuti jó drága.
2016. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltatok mindenféle óvszert? Ha az ultravékonytól is lankad a párod, akkor sajnos ez tényleg nem jó megoldás :(
2016. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos?


És ott van még a pesszárium. :)

2016. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak popsiba?
2016. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy bárkit erre biztatnék, jelzem, a nagybátyámék egy életet lehúztak naptár módszerrel.
2016. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!