Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélküli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélküli szex?

Figyelt kérdés

Mármint a "kihúzós-módszer"-re gondolok. Egyszerűen csak nem használnak óvszert, és mikor úgy érzi a férfi, kihúzza? Ennyi a nagy "védekezés"?!


Nem akarom kipróbálni, csak tegnap kiszakadt az óvszer, ahogy együtt voltunk a barátnőmmel, és mi nagyon idegesek lettünk hirtelenjében, hogy nehogy baj legyen. Még ha csak egy pillanatra is voltam így a barátnőmben. Akik viszont így csinálják, azok "védekeznek" ezen kívül valahogy máshogy? Vagy csak simán buták?



2016. jún. 11. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak siman butak
2016. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
a kihúzos módszer az a hülyeségben létezik nem a fogamzásgátlásban. 23 éve még fogamzásgátló mellett is megszülettem, most akkor képzelheted hogy mennyire biztonságos akkor a kihúzós módszer, ha még a fogamzásgátló is csak 99%-ban véd.
2016. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

"kihúzós-módszer"

Megszakításos!Ha még ezt sem tudod hogy hogyhívják.Akkor inkább hanyagold a szexet,s csinálj valami hasznosat.

2016. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"hogy hívják"
2016. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
4éve megszakítással védekezek no para.
2016. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%

# 5

Haveromnak elég volt egy hétig, hogy teherbe essen a barátnője:)

2016. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
16 éve így védekezünk, amikor tervbe volt megszületett a lányunk . Nem tudom ki miért fél tőle.
2016. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Van akinek működik ez a módszer, mert vagy szerencséje volt, vagy biológiailag az adottságai olyanok a feleknek. De ez nem életbiztosítás, sőt nagyon sokan lesznek így terhesek. Szóval szerintem nem érdemes kockáztatni hogy akkor most nekünk szerencsénk lesz e vagy nem...
2016. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván nem életbiztosítás, de nagyon eltérő az emberek teste. Van, akinél évekig működik, mert egyszerűen kevés az előváladék és a nő is nehezebben esik teherbe, van, akiknek meg elég pár együttlét és kész a baba. És amíg ez ennyire megosztott, addig szerintem mindig lesznek olyanok, akik így védekeznek, ha már azt látják, hogy másnak is bejött. Másrészt meg sok nő nem szedhet bogyót, a spermicid messze nem életbiztosítás, a sapi meg élvezhetetlenné teszi az együttlétet, marad a gumi.

Mi 3 éve védekezünk megszakítással (nyugodtan le lehet pontozni, pont nem érdekel mások véleménye a magánéletemről), a páromnak gyakorlatilag nincsen előváladéka, nekem meg a hátra hajló méhem miatt nehezebb a teherbeesés egyébként is. Fél évig használtunk gumit minden alkalommal, ma már csak az ovu napjain használunk. 25N

2016. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem gond egy becsúszott baba annak tökéletes. Annál gáz aki nem akar nagyon (eszébe se jutna más csak az abortusz) és mégis hazárdírozik. Nem tudom, nekem nem érné meg hogy havonta izguljak ha pl kèsik. Egyébként van akire elég kb ránézni és terhes lesz (értsd egy-egy ilyen alkalom elég is vagy más módszer mellett is simán terhes lesz) és van akinek alapból nehezített a helyzet. Az egyik barátnőm gyógyszer mellett lett terhes, mint kiderült pont jótékony hatása volt erre mert most hogy nem szedi 1% esélye van hormonok nélkül teherbe esni endokrin betegség miatt,pedig még amellé is volt megszakítás! Megtartották a babát.

Körülöttünk egy pár alkalmazza mert a lány fél elmenni dokihoz.

2016. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!