Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mi lehet? Többi lent!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tegnap közösültünk a barátommal gumi nélkül (tudom, butaság, soha többet!!). Sosincs előváladéka, ha volt is, az sem tartalmazott élő spermiumokat mert 2 nappal az együttlét előtt maszturbált, így távoztak ugyebár. Bőven kibette mielőtt elment, én sem éreztem, hogy bármi is került volna belém. Kb. 1,5 hete volt meg nekem, ma pedig szokásosan előjött a havi tünetem, az átlátszó zselés anyag, ami a peteérést jelzi (azthiszem:D). Tehát ez azt jelenti, hogy tegnap még nem volt petesejtem? Van okunk aggódni? A válaszokat előre is köszönöm! :) (normálisakat, kérlek benneteket:D)

2016. jún. 16. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"2 nappal az együttlét előtt maszturbált, így távoztak ugyebár" - ez nem így működik, a spermiumtermelés folyamatos. Ha tényleg nem szokott lenni soha előváladéka és kihúzta időben, akkor elvileg nem lesz gyerek. De teljes biztonságot csak a cölibátus ad, mint tudjuk. Peteérés előtt egy nappal pedig foganóképes a nő, mert a spermiumok néhány napig életben maradnak, és ha azalatt megtörténik a peteérés, akkor van esély.
2016. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a 2 napos dolgot jól elhitette veled... Ez olyan mint az egyik tanítványom, akinek 16 évesen még csak 6. osztályos végzettsége van, s nehezen hitte el, hogy egy szűz srác (mármint ő) az első szex alkalmával teherbeejtheti a lányt.... megtörtént.

.

.

.

Már biztos benne, hogy nem volt igaza, kislánya született.


Szóval kérdező: mindig van esély a teherbeesésre még gyógyszer vagy óvszer mellett is ha betette.

2016. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap még nem volt petesejtem"

:( :( :(

Na jó, rendes leszek, elmagyarázom. A petesejt az nem csak úgy megjelenik a peeérés napján és nem csak akkor vagy termékeny, mikor észleled az átlátszó folyást ("zselés anyagot"). Egyrészt a peteérés nem öt percig tart, másrészt épphogy az előttevaló napokon van nagy esély a teherbeesésre, mert a spermiumok azt a pár napot simán átélik.

Ettől függetlenül ki tudja megmondani, hogy mi történt? Senki. Csak azért nem ártana az alap dolgokkal tisztában lenni, ha már szexelsz. Komolyan, olvass utána.

2016. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy túlélik azt a pár napot, viszont mint írtam, nincs előváladéka és nem is élvezett belém. :)
2016. jún. 16. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ebben az esetben én nem lennék ennyire nyugodt a helyedben (mmint pont peteéréskor).
2016. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a pasid mondja neked hogy nincs előváladéka vagy minden lökés után kihúzza megnézni? Már ne haragudj de csak így tudom feltenni a kérdést.
2016. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!