Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szem fogamzásgátló ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szem fogamzásgátló ki hagyása miatt lehetek terhes?

Figyelt kérdés
El kezdtem szedni a gyógyszert, 5 napi gyógyszerem elejtettem s nem találtam meg így be vettem a következő napit az nap! Egy hétig így szedtem a gyógyszert hogy mindig a másnapit vettem be ez idő alatt egyszer együtt voltunk párommal! Kicsit szúrt a mellem s úgy gondoltam hogy a gyógyszer miatt így egy napot ki hagytam s másnap már az aznapi gyógyszert vettem be rá két napra el kezdtem barnázni de nem hagytam abba a gyógyszert szedtem tovább kB 9 szem gyógyszer volt hátra s plusz védekezésel voltunk együtt párommal viszont a 7 napos szünet ideje alatt nem jött meg normálisan viszont a gyógyszer szedése közben s a 7napos szünet ideje alatt is folyamatosan pecsételtem! Lehetek terhes?
2016. jún. 9. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
azért néha jó ezt tudatni velük, mert nem biztos, h ezt így gondolják, néha van olyan erős sperma, mint én, és azokat nem érdekli a védőburok :D
2016. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Tegnap reggel teszteltem magam de nem vagyok terhes gondolom már ki mutatta volna!

S igen tisztába vagyok azzal hogy nem 100% a tabi sem!Köszi 

2016. jún. 12. 06:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Így igaz:D

12-14 nap elteltével mutatható ki otthoni, teszteken a terhesség.

Örülök, hogy nem vagy az. Én elgondolkoznék, egy hüvelygyűrűn a te helyedben.

2016. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az állatokon tesztelve, úgy tudom, hogy a fogamzásgátlók hatása mindig 100%-os. Van valakinek erről más adata, konkrét linkkel?

Az emberek egyrészt, vagy pénzt kapnak érte, ha azt mondják, hogy rendesen szedik a gyógyszert a tesztelés alatt, vagy pedig önként szólaltatják a statisztikát, amikor azt mondják, hogy rendesen szedték, de ha már jön a baba, a korábban ellenálló férfi általában elfogadja ezt a tényközlést a szerelmétől, főleg ha alá van támasztva azzal az érvvel, hogy ez másoknál is megesett már. A pár ártatlan tekintettel jelenti a gyógyszergyárnak az esetet, és már bővült is a pozitív statisztika + 1 fővel.

2016. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!