Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Május 8-án jött meg utoljára, és 13-ig tartott. A következőt holnapra várom de még nem érzem hogy meg jönne.

A barátom Május 21-én és tegnap belém élvezett.

Szerintetek lehet belőle baj? Mikor lehet tesztet csinálni ha nem jön meg?


2016. jún. 5. 12:59
 1/4 Linó03 ***** válasza:

Miért élvezett beléd?

Gondolom nem szedsz fogamzásgátlót, azért kérdezed.

Igen, van esély. A kisbaba pont így fogan meg.

2016. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehat a baratod osszevissza elvezget beled vedekezes nelkul es utana itt kerdezgeted hogy baj lehet-e belole? Ennyi esszel a hazbol nem szabadna kilepned.
2016. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linó03 ***** válasza:
És a várt menstruáció időpontjától lehet pisilős tesztet csinálni, de nem vagyok mindenben fajtában otthon, mert nekem még nem kellett.
2016. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagy a baj... 22éves fiú vagyok egyébként gondolni kellett volna a 72 órás tablettára ha már ennyire nem bírta ki hogy beléd élvezzen hmm ami azt illeti semmi értelme még tesztet csinálni hiszen kb ha jól emlékszek nekünk is csak 14 nap után mutatott pozitívat annyi volt a különbség hogy nekünk mindegy volt hogy lesz e gyerek vagy sem mert mi szerettünk volna ezért mi sose védekeztünk 20éves korunk után és 10-20 alkalommal nem is lett belőle gyerek aztán csak sikerült de nektek lehet elsőre is sikerülni fog :D
2016. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!