Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után van-e esélye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van-e esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

ILLETVE vegyek-e még egy tesztet?


A lényeg: együtt voltam egy nap barátommal, az elején kb két lökés erejéig betette, majd óvszert húzott. Fogamzásgátlót nem szedek, így kellően betojtam, ő persze tipikusan nyugtatgatott hogy "ennyitől nem lehetek terhes, stb...". Persze utólag már bánom hogy ezt is engedtem neki, mindegy.

Kb két hétre rá megjött, szokás szerint késett egy hetet. Kb. olyan volt mint mindig, volt benne a méhlepényemből is darabka, szóval elvileg nem beágyazódási vérzés. De azért kb. két hétre arra hogy megjött, a biztonság kedvéért egy tesztet is vettem. Viszont nem volt idegzetem kivárni így ESTE végeztem el (én marha...) és negatív lett.


Ez volt 4 hónapja, azóta is rendesen menstruálok, viszont enyhe, nem szűnő alhasi fájdalmak miatt még e hónapban hasiultrahangom lesz, és az okozó tényezők között szerepel a terhesség és a méhen kívüli is. És most vacilálok hogy megéri-e venni még egy tesztet, vagy ez már tuti negatív?

Mert tényleg az a problémám, hogy ugye este végeztem el, de vannak akik azt mondják, hogy miután meg kellett volna hogy jöjjön, már este is ki tudja mutatni, hogy van-e terhesség.


2016. márc. 1. 22:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*lehetséges okozó tényezők között
2016. márc. 1. 22:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 4 hónapos terhes lennél, azt már rég éreznéd/észrevetted volna. :)
2016. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus minek szexszelsz. 4 hónapja törtènt az már látszana xdd nem vagy terhes.


26N

2016. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
"Szexszelsz" :DDDDD
2016. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos az volt életem első és utolsó szeretkezése, mert azóta szakított velem barátom :)


És mostanában elég sok édességet ettem ami miatt híztam két kilót, vagy legalábbis remélem hogy a miatt híztam. :D

De próbáltam nézegetni magamon hogy vannak-e jelei, de nem látok semmi változást. Csak tényleg ez az alhasi fájdalom, ami kb akkor kezdődött.

2016. márc. 1. 22:36
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy túlparáztatják az embereket a hülyeségekkel.

Hogy igen már attól lehetsz terhes ha csak hozzáértetik stb.

Hogyne, persze.

Az ilyen bedugta két lökésre dologtól elvileg van nagyon kicsi esélye a teherbeesésnek de a gyakorlatban ettől még senki nem lett terhes.

Az egész arra jó, hogy utána hónapokig ezen parázz.

2016. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha úgyis lesz ultrahang, ne strapáld magad
2016. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Remélem hogy nem.


És igen, ott tuti kiderül, de azért az kicsit ciki lenne hogy már konkrétan félúton vagyok a terhességben és nem is tudok róla, hanem egy ultrahangon derül ki a dolog...

2016. márc. 1. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Úristen, azt nem tudom, hogy az oktatási rendszer ilyen szar, vagy a felvilágosítás. De szerintem mindkettő. Meg hát az emberek nagyon buták, többek között te is. Ha tudnád hogy hogyan fogan meg egy gyerek, akkor nem írnál ekkora baromságot. Amúgy jó hogy szakított veled a barátod, sok szenvedéstől kímélted meg..
2016. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy terhes. A szex már 4 hónapja volt, menstruációd is van rendesen, ennyi idő alatt azért már tényleg rá lehet jönni, ha az ember terhes. De ha ennyire izgulsz, szerintem rég tesztelhettél volna még egyet. Ha látod hogy negatív, akkor már te sem stresszelsz ezen tovább. Ha meg esetleg mégis előfordulna olyan, hogy pozitív (ami az adott szituációban kb lehetetlen), még az is jobb, mint a bizonytalanság. Szóval nem is értem. Na mindegy. Azért remélem nem lesz semmi egyéb gond a hasi ultrahangnál.
2016. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!