Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezzel a "módszerrel" kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a "módszerrel" kb mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is szeretném leszögezni, hogy pusztán kiváncsiságból teszem fel a kérdést, annyi mindent olvastam már róla.

Tehát: ha valaki védekezés nélkül közösül a partnerével, de nem elvéz belé (mègcsak a közelében sincs), akkor kb hány % esély van a terhességre, ha mondjuk feltételezhető, hogy volt spermium az előváladékban? Azért foglalkoztat a kérdés, mert szerintem iszonyat sokan túlreagálják ezt a dolgot. Ez az 50%-os esély meg nevetséges, még akkor sincs meg az 50%, ha beleélvez a nőbe a férfi peteéréskor. A hüvely savas kémhatása miatt a spermium viszonylag hamar elpusztul, mellesleg nem "viccből" lövi ki a pénisz őket, valahogy el is kell jutniuk a petesejthez. Ha meg úgy nézzük, hogy még elélvezéskor is mennyi spremium elpusztul, akkor meg az a pár darab ami az előváladékkal esetleg bejuthatott a hüvelybe meg főleg nem éli túl. Ez a sok sztori, hogy megszakítással lett terhes xy meg nagyon képlékeny, lehet ő azt mondja, de elég 1 század mp is hogy később húzza ki a partner, máris megvan a baj. Az én kérdésemben a hangsúly azon van, hogy még jócskán elélvezés előtt veszi ki.

Köszönöm a válaszokat.


2015. nov. 14. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

istenem valaki mindig bepróbálkozik ezzel a megszakításos módszerrel, mintha nem lett volna még elégszer elmondva h milyen rizikós. de most komolyan itt százalékot vársz?:D ezt így nem lehet megmondani...valaki kapásból teherbe esik, vannak párok akik hónapokig, évekig várják a babát...na, akkor most vonjál átlagot. elvileg ha rendszeres, pontos a ciklus, akkor tényleg rohadt kicsi az esély, mert hát akkor "tankönyv" szerint havi 3-4 napod van a teherbe esésre. szerintem, ha meg van a kellő ismereted erről, ha felnőtt ember vagy és úgy is gondolkozol képes vagy eldönteni magadtól is, hogy neked megéri ezt bevállalni vagy sem. na mások mondják már meg. nekem, mivel rohadt rendszertelen a ciklusom, esélytelen h így védekezzek. eleve, akik itt írják, hogy megszakítással védekeztek meg naptárral...hát láthatod...napi 5-10 kérdés befut, hogy lehet-e terhes, mennyi az esélye, mi van ha... ha annyira biztosak a dolgukban miért itt várják, hogy valaki kiszámolja nekik h mennyi esélye lesz a terhességnek? én nem értem kinek éri meg hetekig parázni utólag, védekezés helyett.



23L

2015. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, felvilágosítalak tégedet is, ha már biológia óráról ellógtál, a felvilágosító órákat meg elröhögcsélted a haverokkal.


Van a nő. A nő mit csinál, ha felizgul? Benedvesedik. Miért? Azért, hogy csússzon benne a farok és ne dörzsölje ki a pináját.

Most nézzük meg a pasi oldaláról a dolgokat. Izgalom hatására előváladék termelődik. Miért? Hogy kiegészítő síkosítást adjon a női nedv mellé. Mikor termelődik? Ha a pasi élvezi az izgatást. Akár jóval elélvezés előtt is. Érezhető, ahogy a farokból kicsordul? Nem. tartalmazhat spermiumot? Igen, de sokkal kisebb arányban, mint az ondóban, ezért átlátszó a színe. Szóval lehetsz tőle terhes? Igen. Mennyi az esélye? 50%. Vagy az leszel, vagy szerencséd van és nem leszel az.


So simple. És szégyelld el magad, hogy erre nem bírtál rájönni.

2015. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem védekezz nyugodtan megszakítással.
2015. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia doki.:)


Ha ennyire szakértője vagy a témának,és csuklóból lehülyézel embereket akik mást mondanak.Akkor miért tetted fel a kérdést?

Azzal tisztában vagy hogy orvosokat,szakembereket minősítettél most le.

A teherbe esés nem valószínűségszámítás alapján történik.

2015. nov. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ennek a "módszernek" sajnos az a nagy hátránya, hogy nőgyógyászom idézzem

"Elég akár csak 1 spermium és megtörténhet a baj." Nem hülyeségbol hangsulyozzak a védekezést.

2015. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!