Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után van-e esélye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van-e esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

ILLETVE vegyek-e még egy tesztet?


A lényeg: együtt voltam egy nap barátommal, az elején kb két lökés erejéig betette, majd óvszert húzott. Fogamzásgátlót nem szedek, így kellően betojtam, ő persze tipikusan nyugtatgatott hogy "ennyitől nem lehetek terhes, stb...". Persze utólag már bánom hogy ezt is engedtem neki, mindegy.

Kb két hétre rá megjött, szokás szerint késett egy hetet. Kb. olyan volt mint mindig, volt benne a méhlepényemből is darabka, szóval elvileg nem beágyazódási vérzés. De azért kb. két hétre arra hogy megjött, a biztonság kedvéért egy tesztet is vettem. Viszont nem volt idegzetem kivárni így ESTE végeztem el (én marha...) és negatív lett.


Ez volt 4 hónapja, azóta is rendesen menstruálok, viszont enyhe, nem szűnő alhasi fájdalmak miatt még e hónapban hasiultrahangom lesz, és az okozó tényezők között szerepel a terhesség és a méhen kívüli is. És most vacilálok hogy megéri-e venni még egy tesztet, vagy ez már tuti negatív?

Mert tényleg az a problémám, hogy ugye este végeztem el, de vannak akik azt mondják, hogy miután meg kellett volna hogy jöjjön, már este is ki tudja mutatni, hogy van-e terhesség.


2016. márc. 1. 22:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom hogy a spermiumok termékenyítik meg a petesejtet, az beágyazódik tarara..

Ha te kicsit tájékozottabb lennél, akkor tudnád hogy van előváladék, ami szintén tartalmazhat spermiumokat, amik okozhatnak terhességet, ráadásul férfiak nagy része ezt nem érzi hogy távozik belőlük. És lehet hogy nem sokáig volt bennem, de lehet hogy már volt előváladéka ami okozhatott ilye jellegű problémát.

Továbba különböző okok miatt terhesség alatt is léphet fel menstruáció, e miatt sokan hónapokig nem is gyanítják, hogy terhesek. Ezért nem vagyok teljesen nyugodt.


És e miatt nem értem hol van a problémád... tapasztalatlan vagyok és véleményt kértem.


Remélem veled is pont úgy bánnak az emberek amilyen lekezelő vagy másokkal személytelenül, egy képernyő mögül. Nem tudom hogy a társadalom vagy csak a te neveltetésed ilyen rossz, de elég sérült lehetsz emberileg. Erre ennyit reagálnék.

2016. márc. 1. 23:18
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked is köszönöm a választ (meg mindenkinek aki értelmesen reagált).

Igazából most jött ez fel megint és most idegesítettem fel magam, szóval lehet holnap veszek is egy tesztet. Nem bízom a véletlenre, és most kivárom a reggelt...

2016. márc. 1. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!