Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire béna óvszervásárlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire béna óvszervásárlás? :D

Figyelt kérdés
Szal álltalába durex classicot veszek. Ahol élek 2 trafik van a közelbe, az egyikben egy öregasszony dolgozik, akit éppen ismerek, szal nála soha nem veszek gumit. Na, a másik trafikos meg épp kifogyott a classicból, csak 2 fajta volt neki, taste me, és az extra safe, oda nyomta az orrom elé, én meg mondtam, hogy a taste me lesz :D. Ez nagyon béna? Volt már így veletek. Azért kérdezem, mert olyan svanyú pofát vágott, vagy lehet próbálta, és nem tetszett neki :D
2016. jún. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
2016. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen arcot kellett volna vágnia? Vigyorogjon, csak azért, mert szerinted ennyire ciki és nevetséges dolog óvszert venni? Ez a világ egyik legtermészetesebb dolga, az emberek szexelnek, és szerencsére sokan védekeznek is. Valószínűleg ugyanilyen savanyú pofát vág, ha tampont veszel, vagy egy kiló kenyeret.
2016. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Tescoba vagy hasonlókban veszem és férfi pénztároshoz megyek fizetni. De mostanában már vannak automata kasszák is, ember nélkül.
2016. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi nagy dolog nincs ebben. Gyerekes ezen filózni, "jaj mennyire béna vok jajj", kb olyan szint, mikor az oviban csúfolnak, mert tetszik valaki neked.


Én anno még tettem mellé egy sportszeletet is, mert az Élet sport, kell hozzá energia!

2016. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
arra a gumira én is húztam volna a pofám egyszer vettem olyan száraz volt mint a sivatag annyi a szerencsém hogy nekem mindig van itthon síkosítóm :D tehát mentettem ami menthető és soha többet olyan gumi
2016. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!