Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én vagyok ilyen béna? :-\

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen béna? :-\

Figyelt kérdés

Elég hülye helyzetben vagyok, habár már magam kezdem mulatságosnak tartani, de lehet siralmas is :D.


Na szóval a lényeg, hogy a gumit egyszerűen nem tudom rendesen felhúzni... igen jó irányba tekerem le, megfelelő helyzetben és igen, össze nyomom a cucctartót, mégis valahogy a lefele tekeréssel lehet gond, mert valamiért mindig "beakad", olyan mintha nem egyenletesen tekeredne le :( ezért állandóan bénázok. Jó mondjuk, 5ből 2 sikerül, de ez így elég "tré" arány, meg nem éppen pénztakarékos.


2010. szept. 8. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
mondd meg az alkalmi szexpartnerednek h huzza fel o
2010. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a makkom alatt nekem is be szokott akadni:D

ilyenkor izombol rarantok es akkor akkor legurul.

2010. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beatrix17 ***** válasza:
Húzd fel szájjal!!Az ajkadat finoman szoritsd rá.A nyáltól némiképp benedvesedik,tehát jobban legördül!Nekem régen ez bejött!
2010. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzza fel szájjal?! Nos, kérdés, hogy a kérdező milyen nemű. Mert ha csaj, akkor OK, de ha fiú, azt azért megnézném, hogy szájjal hogyan húzza fel magának. Jó kis móka lenne (-:
2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, és igen, fiú vagyok :D

Szóval ezért is gázos a bénázásom, mert ha csaj lennék, akkor azt mondanám, nem az én dolgom...


na mind1, majd megtanulom egyszer normálisan becsomagolni a Jancsim :-\

2010. szept. 8. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen elég béna vagy
2010. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát fasza :-\


na majd belejövök egyszer.

2010. szept. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!