Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit csinaljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Baratnok itt aludt es betettem neki gumi nelkul...elelvezes elott joval kihuztam...viszont mikor kihuztam ereztem rajta valamit..azaz elovaladek volt? Ilywnkor mi a teendo? Ne izguljak semmi? Vagy hetfon orvos?

2016. máj. 29. 11:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges a tabi es az orvos?
2016. máj. 29. 12:45
 12/19 anonim ***** válasza:
7%

5:

Rendben, folytasd. Érveket mindig meghallgatok. De érvek nélküli agyatlan véleményeket soha.


Ahogy írtam én már átéltem azt amit a kérdező kérdezett. Te is?

2016. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10-es kérdezi: "A ciklusnak hanyadik napján volt egyébként?"

Félek, hogy a kérdező visszakérdez: Mi az a ciklus? :(

2016. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudom mi az es privatba irtam is neki...egyebkent ma elkezdett nagyon fajni a hasa es erosen verzett is... ez mit jelent?nem most kell megjonnie
2016. máj. 30. 15:42
 15/19 anonim ***** válasza:
attól hogy 5-ösnek mázlija volt, még lehet terhesség előváladéktól
2016. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15:

De miért mindig a mázli-mázli-mázli szóval jöttök?


Úgy beszéltek, mintha minden egyes gumi nélküli farokberakásból 50-50% esély lenne hogy gyerek lesz vagy sem.


MIKÖZBEN meg vannak párok, akik hosszú évek óta védekeznek úgy, hogy kihúzzák elélvezés előtt, többszáz aktusuk volt ilyen formában és mégsem lett terhes senki. Egyszerűen túlreagáljátok a dolgot.

És mondom, főleg úgy hogy ti még soha csak ki sem próbáltátok

2016. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi lett végül? Lehet ő is túlidegeskedte a dolgot azért jött meg előbb neki.


Amúgy 51%os nem mond hülyeséget, mert úgy tudom hogy minden védekezés nélkül is kb 30% esély van a teherbeesésre egy egészséges párnál. Megszakítással -amennyiben a fiú időben kiveszi- 1-2 %.

Viszont aki nagyon nem szeretne gyereket az jobb ha nem kockáztatja meg nemhogy a 30, de az 1%-ot sem, mert ha mégis összejön, akkor azzal az egész életét tönkreteszi!! Mert igen, van akinek egészségesen is hónapok kellenek, de olyan is van, akinek elsőre összejön. Egyszerűen nem éri meg a kockázat

2016. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17:

Teljesen egyetértek. Nem szoktam én sem feleslegesen kelteni a feszkót és a te hozzáállásod az, amivel egyet tudok érteni.


Nem kell mindjárt az abortusz-központot hívni időpontért, ha egy fa-.sz védekezés nélkül kerül egy punciba, de nem is kell totálisan félvállról venni a dolgot.


Egyszerűen csak létezik egy arany középút ebben, amiről valamiért a legtöbb ember nem akar tudomást venni.

2016. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hiaba mondom nem megy el orvoshoz..azt mondja nincs semmi...es honap 5-6 korul megint megjott neki
2016. júl. 19. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!