Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit csinaljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Baratnok itt aludt es betettem neki gumi nelkul...elelvezes elott joval kihuztam...viszont mikor kihuztam ereztem rajta valamit..azaz elovaladek volt? Ilywnkor mi a teendo? Ne izguljak semmi? Vagy hetfon orvos?

2016. máj. 29. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi eszed nem volt, hogy 700 Ft-ért vegyél óvszert, akkor most 7000 Ft-ért fogsz venni Escapelle-t. Igazából 2 dolgot tehettek:

1) Azonnal nőgyógyászhoz mentek és felíratjátok a 72 órás tablettát, ami majd jól hazavágja a barátnőd szervezetét.

2) Vártok egy-két hetet és csináltattok terhességi tesztet. Hátránya, hogy ha kiderül, hogy terhes és nem akarjátok megtartani, akkor vagy örökbe adjátok, vagy abortusz.

2016. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha peteérése körül vagytok vagy biztos elvetetnétek, 72 órás tabletta mihamarabb. Nagyon pici az esély viszont így is teherbe lehet esni.
2016. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Lehetett előválladék is, de valószínűbb hogy a nő nedve volt az. Mindenen esetre elég kicsi a terhesség valószínűsége. De ha nagyon féltek, és sehogysem férne bele egy gyerek, akkor lehet feliratni eseményutánit.


ui. én nem vennék be ennyitől

n

2016. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy az elovaladektol nem lehet terhesseg...akkor holnap azaz hetfon irany az orvos?

Nem szeretnenk gyereket de nemtudom mennyire kell ezt tul izgulni

2016. máj. 29. 12:09
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

ÉN ÚGY NYILATKOZOK, HOGY VELEM MÁR TÖRTÉNT ILYEN


Kb fél éve egy csajjal hazajöttünk hozzám. Először óvszerben dugtunk, aztán elaludtunk, de felébredtem pár órával később éjszaka. Éreztem hogy még nedves a pinája nagyon, úgyhogy megint felállt és bedugtam neki. De csak pár percig bírtam és belé élveztem. Ő kb félálomban volt.

Utána reggel megint szexeltünk fürdés közben óvszer nélkül, akkor kihúztam belőle elélvezés előtt.


Nem lett terhes. Esetleg az eddigi válaszolóknak van gyakorlati tapasztalata is ezekben, vagy csak "könyvek alapján", gyakorlati tudás nélkül beszélnek?

2016. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jajj most ossze vagyok zavarodva:D akkor ne izguljuk tul vagy doki?
2016. máj. 29. 12:24
 7/19 anonim ***** válasza:
#5 Te nagyon hülye vagy.
2016. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az előváladék azért átlátszó, mert kevesebb spermiumot tartalmaz, mint az ondó.
2016. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet az elovaladektol terhes de kicsi az esély :), és amit éreztél ad lehetett csak az is hogy a barátnőd benedvesedett ami nála is lehet fehér színű néha kicsit
2016. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel csak p*ncinedves volt, nem előváladék.

Ha határozottan tudod hogy nem élveztél el, akkor nagyon kicsi az esély a terhességnek.

A ciklusnak hanyadik napján volt egyébként?

2016. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!