Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem emiatt új időpontban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem emiatt új időpontban?

Figyelt kérdés
Több mint féléve szedek fogamzásgátlót és mindig este 7-kor vettem be, azonban kell szednem egy allergia elleni gyógyszert amelyet csak este szabad bevenni, emiatt azt mondták nekem, hogy a fogamzásgátlót szedjem mostantól reggel. Épp most van a 7 napos szünetem, a következő levelet kezdhetem reggel, hatásos lesz ez így? Illetve az allergiagyógyszert csak 1 hónapig kell szednem, utána visszaállnék a normális esti fogamzásgátlóra, mivel nekem ugy sokkal kényelmesebb, de nem tudom igy mennyit érne, védene igy.. Mit tanácsoltok?
2016. máj. 24. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem elég mondjuk 5 óra különbség? Mert nekem pl annyit mondott az orvos az allergiagyógyszerre és minden másra is hogy ha eltelik 3-6óra köztük akkor nincs egyáltalán gond.

Kezdheted reggel, de aznap reggel kezd reggel amikor este vennéd be, tehát ne az esedékes folytatás utáni reggelen mert az már késésnek számít és 12órán túl amiből baj lehet.

Később levélen belül nem tudod átállítani estére így mert akkor az nagyon sok késés és nagyon korai is ! Megkavarod a rendszert. Tedd inkább 4-6órával korábbra és azt vissza tudod levél közben is váltani könnyen aggódás nélkül.

2016. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a levelet szedném reggel, a következöt pedig este. Vagy az ugy nagyon megkavarná?
2016. máj. 24. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így akkor nincs gond, csak arra figyelj hogy a reggeli levél után a szünetet követően az estit kicsit korábban kezd, hogy ne legyen 12óra csúszás az elméletigeles kezdéshez képest.
2016. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!