Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortol szedhetem ujra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol szedhetem ujra a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Irt fel a doki fogamzasgatlot menstruaciom rendbe tartasa miatt.Azt mondta h fel evig szedjem.De ha szeretnem fogamzasgatlo hatasa miatt tovabb szeddni, akkor nyugodtan szedhetem.Ez a fel ev korulbelul most jar le.Nincs baratom,ugyhogy nem szeretnem feleslegesen terhelni a szervezetemet.De mennyi ido mulva kezdhetem ujra? Mert gondolom az sem egeszseges ha mondjuk 1-2 honapot nem szedem es utanna megint nekifogok.Menstrucio elso napjatol fog keleni szedjem? Mikortol van ujra hatasa?
2016. jan. 14. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdheted ha lesz párod újra bármikor. Igen a menstruáció első napján szokták javasolni.Hatása a szedést követően van.Benne van a tájékoztatóban hogy talán egy hét, de az első hónapot nekem azt mondta a doki hogy ajánlott kivárni és kiegészítő védekezést kell használni addig.
2016. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!