Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem akar esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar esemény utánit bevenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban egy buli után együtt voltunk. Elég ittasak voltunk ( sajnos én jobban ) és óvszer nélkül lefeküdtünk. Tisztán emlékszem, hogy nem élveztem belé, de én tudom ha már hülyék voltunk előzzük meg a bajt, még ha kicsi is az esélye, hogy terhes lehet előváladéktól. Holnap még betudná venni, de nem akarja. Nagyon felelőtlen dolog tőle, hisz még ki is fizetném neki és ott lennék vele a dokinál, de ő szentül hiszi, hogy nem lehet gáz és nem akarja bevenni. Elég ideges vagyok miatta, de nem tudom mit kéne tennem. Valaki ötlet?

2016. máj. 16. 22:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Büntetném az ilyet.


23N

2016. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem felelőtlen. Pont, h ez a felelős gondolkodás magával szemben! Mivel az esemény utáni elég durva dolgokat művel a szervezetében. Én nem is engedném a páromnak, h bevegye... Szerintem inkább az a gáz, h Te ezt ennyire rá akarod erőltetni. Végülis neked mindegy, nem a te szervezeted, nem a te tested.

Szerintem igaza van a lánynak, nem lesz semmi baj, ha nem élveztél belé. Nem olyan könnyű ám teherbe esni. Én már több mint 10 éve nem használtam gumit (oké, alkalmi kapcsolatom nem is volt), de még soha nem lett semmi gáz belőle. Te meg csak aggódjál szépen miatta, majd most megtanulod, h legközelebb nem leszel ilyen felelőtlen, ha ilyen parák vannak. Jah, és ne fogd arra, h mennyire ittas voltál, mert az egyáltalán nem kifogás!!! Vagy, majd most megtanulod azt is, h legközelebb annyit iszol csak, h ne veszítsd el az ítélőképességed, vagy ha többet iszol ennél, akkor nem mész bele kétes kimenetelű dolgokba. Üdv az életben! ;-)

2016. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

Barátnőd jó hülye és felelőtlen. Feltételezem ő ugyanannyira nem volt szomjas mint te, mikor hagyta, hogy gumi nélkül betedd. Azok akik a fiút ekézik gondolják már meg, hogy a szex két ember közös tevékenysége. Ha a barátnője nem akarta volna az erőszak és egészen más tészta. Itt mind a ketten hülyék voltak, de úgy fest a csaj a nagyobb hülye. Egy eseményutániba senki nem hal bele, ráadásul nagyban növeled az esélyét, hogy ne legyen gond. Egyik barátnőmmel már mi is használtunk ilyet, mert kiszakadt a gumi amit rendeltetésszerűen használtam (LifeStyles, azaz nem noname szar) és mégis. 10 év alatt számos szexből 2 alkalommal szakadt el. 99%-ban OK de ott az az 1%. Ilyenkor jöhet az eseményutáni. Akkori barátnőm sem akarta bevenni, mert nagyon bio-hívő volt, de megértettem vele, hogy nem most kéne gyereket csinálnunk, mert neki se munkája se végzettsége nincs még én a pályám elején vagyok, nem élünk együtt, amire esély is még kevés volt, így egy gyerek több okból sem vállalható. Felfogta, nem örült neki és még így is könyörögnöm kellett, hogy az esemény utáni második, esti dózisát rendeltetésszerűen vegye már be, és ne keressen kibúvót. Volt feszkó meg vita. De gyerek végül nem lett.

Egyébként ha barátnőd nem a termékeny időszakában van, azaz nem 10-14 nappal a menstruációja első napja után, akkor a terhesség esélye jóval kisebb, bár nem baj ha eseményutánival segítetek rá.

A témához meg egy érdekes, cikk.

[link]

2016. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy termékeny időszakában volt. 14. nap környékén. Utolsó előttinek üzenem, hogy én fogtam magam és befeküdtem az ágyba eszembe nem jutott volna vele szexelni. De ő meg nagyon kanos volt, gáz de nem igazán voltam a szellemi csúcsomon és kb alvó üzemmódban gondolta ő lerendezi velem. Mondjuk úgy, hogy nem sok beleszólásom volt mert az első kép ami megvan, hogy már védekezés nélkül együtt vagyunk. Ő is ittas volt de nem annyira mint én, és az ő elmondásában kell bíznom, hogy nem történt semmi. És mivel én nem tudom mennyire tudtam koordinálni magamat, biztosra akartam menni a tablettával, mert nem játék. Persze, hogy két ember kellett az egészhez és szégyen, hogy ennyire berúgtam, de sajnos így kell mondanom, kihasználta, hogy részeg vagyok és kiélte magát úgy, hogy az állapotom miatt bármit tehettem volna. Elég részletes lett, és sok minden igazat adok a válaszolóknak, szóval tényleg köszönöm ettől függetlenül.
2016. máj. 17. 15:11
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Te nem vállalod a felelősséget gaben egy porig égett házból próbálod kimenteni az épen maradt bútorokat.

Ha felelősség teljes lennél bem b*tál volna gumi nélkül hülyegyerek. Nehogy már még neked álljon feljebb.

2016. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

Másfelől az általános hozzáállás is elég felháborító. Ha a csaj bem akar gyereket akkor bármikor kikapartathatja Függetlenül, hogy a srác akarja-e. Fordított esetben meg a srác kussoljon és fizessen gyerektartást ha nem tetszik. Mégis mire fel?

Közöld vele hogy nagy cumi egyedül álló anyának kenni 20 alarmtt mert rád ne számítson. És ha szép szóval nem megy akkor majd máshogy igen.

2016. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

Na jól van ám. Egyre inkább húznád ki magad a felelősség alól.

Kérdésben még ezt írtad:

"Tisztán emlékszem, hogy nem élveztem belé"


Mostmeg már:

"nem sok beleszólásom volt mert az első kép ami megvan, hogy már védekezés nélkül együtt vagyunk. Ő is ittas volt de nem annyira mint én, és az ő elmondásában kell bíznom, hogy nem történt semmi."

"De sajnos így kell mondanom, kihasználta, hogy részeg vagyok és kiélte magát úgy, hogy az állapotom miatt bármit tehettem volna"


Szerintem jelentsd is fel, mert megerőszakolt egy 16 éves lány.

2016. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!