Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem akar esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar esemény utánit bevenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban egy buli után együtt voltunk. Elég ittasak voltunk ( sajnos én jobban ) és óvszer nélkül lefeküdtünk. Tisztán emlékszem, hogy nem élveztem belé, de én tudom ha már hülyék voltunk előzzük meg a bajt, még ha kicsi is az esélye, hogy terhes lehet előváladéktól. Holnap még betudná venni, de nem akarja. Nagyon felelőtlen dolog tőle, hisz még ki is fizetném neki és ott lennék vele a dokinál, de ő szentül hiszi, hogy nem lehet gáz és nem akarja bevenni. Elég ideges vagyok miatta, de nem tudom mit kéne tennem. Valaki ötlet?

2016. máj. 16. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Hát többet ezt a csajt ne ba**d meg! :D
2016. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is csalódtam benne, hogy lehet valaki ilyen felelőtlen. Tudom, hogy hiba volt amit tettünk, de tehetetlennek érzem magam és ezzel én is tisztában vagyok hogy nem lehetek egy ilyen lánnyal többet. Egyedül azért tartok jobban mert pont termékeny időszakában van/volt. Amúgy 18 éves vagyok ő 16.
2016. máj. 16. 22:41
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Te koton nélkül ba--ol és a csajtol várod el, hogy ugy táncoljon ahogy' neked tetszik? Az ö szervezete, neki kell eldöntenie, hogy milyen rizikot vállal.
2016. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koton nélkül baszok igen mert mondjuk úgy hogy egy kicsit se voltam már szomjas. Nagy hiba volt, egyszerűen csak vállalom a felelősséget és meg akarom előzni a bajt. Szerintem ez a legtöbb amit tehetek, ha már megtörtént a baleset.
2016. máj. 16. 22:54
 5/17 Pszt! ***** válasza:
53%

Hát öcsém ezt szó szerint elkú.rtad. Innentől kezdve csak imádkozzál, hogy ne legyen terhes. Nem csak Ő hibáztatható és nem csak Ő felelőtlen. Ezt jól megszívtad, tehát viseld a következményeit. Próbáld meg neki elmagyarázni, hogy tud-e majd 16-17 évesen gondoskodni egy gyermekről, fel tudja-e tisztességesen nevelni, ha ez nem megy, akkor állj az apja elé és mond el neki, hogy ez van. Mivel még nincs 18 amúgy is kell a szülő beleegyezése szerintem. Ebben nem vagyok otthon, mert ilyennel még nem volt gondom.

25/N

2016. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hiba volt. De van lehetőség megelőzni a bajt, amit folyamatosan sulykolok neki. De ketyeg az óra és el vagyok keseredve mert tehetetlennek érzem magam. Azért köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 16. 23:15
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Aki nem stabil kapcsolatban elő felnőtt ne szexeljen gumi nélkül. EZ lett volna a felelős döntés. Mostmár a lány szervezetére vonatkozóan nincs beleszólási jogod. Én sem vennék be esemény utáni emiatt. Évek óta megszakítással védekezünk a felnőtt stabil és állandó párommal és nem lettem terhes, de ha az lennék sem lenne baj.

Az esemény utáni tabletta nem egészéges és egy csomó mellékhatása van.

CSAK gumival védekezz a jövőben mert hamar azon kapod magad hogy gyerektartást fizetsz, mivel az abortuszba sincs beleszólásod férfiként...

2016. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Én is voltam több ilyen helyzetben és én sem vettem be utána semmit. Nem akartam tönkretenni hormonálisan a testemet. Felelőtlen? A felelősség nem utána,hanem előtte kezdődik. Mindkettőtöket felelősségre lehet vonni. De azért te vagy a férfi és az idősebb is, figyelj oda. A lánynak is kell,de ha már ő szeleburdi és naív,akkor te legyél felelősségteljes.


A következő pár hétben mindenhol babákat fogsz látni!:D A csaj meg stresszelni fog és csúszik neki majd 1-2 hetet. Ez mindig így van.:D

2016. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elmagyarázni neki szépen, hogy milyen következményekkel jár, ha esetleg teherbe esik. Persze valamilyen szinten megértem, hogy nem akar esemény utánit bevenni, mert az egyáltalán nem tesz jót a szervezetnek.
2016. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam ésszerűen levezetni, de nem lehet megértetni vele. De igazatok van ő döntése. Szar, de nem tudok mit tenni.
2016. máj. 16. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!