Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem akar bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar bevenni esemény utáni tablettát. Jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnap este, mire odakerült a sor a szexre, kétszer voltam a WC-n pisilni. Előtte ejakulációm kb 1 hete volt. Aztán ahogy benne voltunk a dologban, egyszer csak kiszakadt az óvszer. Nem tűnt fel, 2-3szor még megcsináltam egy odavisszát, aztán kihúztam, hogy megnézzem jól éreztem-e. Tényleg ki volt szakadva. Kipréseltem a péniszemből egy csepp előváladékot. Tehát még messze voltam az elélvezéstől.


Lehet-e baj ebből? Jogosan mondja a barátnőm, hogy nem kell tabletta? (mert, hogy attól akkor hányna). Barátnőm nincs épp az ovulációs időszakában.


2015. márc. 7. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Jogosan, felesleges pénzkidobás lenne, nem valószínű, hogy terhes lesz ettől.
2015. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem élveztél el, csak előváladék lett volna, azt "eltette láb alól" az óvszerben található spermicid, de mivel még azt is csak utólag préselted ki magadból, így semmi szükség tablettára.
2015. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Honnan tudja, hogy hányna tőle?

Mondjuk, ha ilyen formában valóban kijönne belőle, akkor tényleg felesleges, mert úgy hatása nem lenne.


Ha viszonylag fix a ciklusa és valóban vagy kevesebb, mint 1 hét múlva meg kell jönnie a következő vérzésének, vagy több, mint 3 hét múlva várja -> akkor tényleg nem valószínű a terhesség, de csak nem valószínű és nem 100 %.


(2-es! Összevissza 1-2 olyan óvszer van forgalomban, ami spermicides, a többi 99 NEM az, ezért felejtsétek már el ezt a marhaságot!)

2015. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
20-21 nap. Durván 3 hét, mire meg kell jönnie neki.
2015. márc. 7. 09:33
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószínű a terhesség. De ennek ellenére, ha tényleg nagyon nem akartok gyereket, még mindig inkább a tabi, mint egy abortusz.
2015. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenszerűen megnéztem 3 óvszert, mindhárom be volt vonva spermiciddel. De oké, doktor úr, hiszek magának!!
2015. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát én se gyereket, se abortuszt nem akarok. Nagyon lazán veszi a barátnőm a dolgokat... De remélhetőleg akkor tényleg nem lesz semmi baj, máskor is előfordult már.
2015. márc. 7. 09:41
 8/19 anonim ***** válasza:

3 ugyanolyant? Mert akkor lehet.


Lifestyles-ból például csak az ultra safe spermicides, a másik 10 fajta nem.

Durexből egy sem az.

2015. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell extrémen paranoiásnak lenni, még ha beleélvezel egy nőbe se 100%, hogy terhes is lesz, maximum a hónap néhány napján van rá nagy esély. Ha csak beledugod a péniszed egy nőbe de el sem élvezel akkor talán csak valami szörnyen minimális esély lehet rá ami miatt felesleges parázni.
2015. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem sok rá az esély, de bármi megtörténhet
2015. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!