Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem akar bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar bevenni esemény utáni tablettát. Jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnap este, mire odakerült a sor a szexre, kétszer voltam a WC-n pisilni. Előtte ejakulációm kb 1 hete volt. Aztán ahogy benne voltunk a dologban, egyszer csak kiszakadt az óvszer. Nem tűnt fel, 2-3szor még megcsináltam egy odavisszát, aztán kihúztam, hogy megnézzem jól éreztem-e. Tényleg ki volt szakadva. Kipréseltem a péniszemből egy csepp előváladékot. Tehát még messze voltam az elélvezéstől.


Lehet-e baj ebből? Jogosan mondja a barátnőm, hogy nem kell tabletta? (mert, hogy attól akkor hányna). Barátnőm nincs épp az ovulációs időszakában.


2015. márc. 7. 09:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha jutott előváladék a barátnődbe, akkor van rá esély a terhességnek, hisz az előváladéktól is lehet terhes a nő. Azt nem hiszem, hogy tudjuk, hogy abból a 2-3szori odavisszából került-e be előváladék.

Egyébként a barátnőd honnan tudja, hogy kihányná az eseményutánit? Talán már tapasztalt ilyet?

És jó lenne, ha nem venné ennyire lazán a dolgokat, mert mi van, ha egyszer ebből a lazaságból és nemtörődömségből besikerül egyszer egy gyerek?

Akkor jön a pofára esés és a jajveszékelés.


Ha nem vesztek 72 órásit, akkor legalább 10-12 nap múlva vegyetek egy terhességi tesztet!

2015. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem itt jó ha ezreléknyi esély van a gyerekre, de inkább még annyi se. Én se vennék be az biztos.
2015. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem vett még be ilyet. Eddig 2x volt ilyen, hogy kiszakadt.


Elvégre vannak, akik óvszer nélkül szexelnek, nem?

2015. márc. 7. 10:29
 14/19 anonim ***** válasza:

És vannak, akik meddők.

És vannak, akiknek nem gond egy gyerek.


Viszont, ha már kétszer szakadt, igazán odafigyelhetnél jobban! Ez rajtad múlik ugyanis! A helyes használaton!

Normális használattal nem szabadna szakadnia.

Több ezerből nekem még soha egyet se sikerült.


Olvasd el és tanulj!

[link]

2015. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

És mit érdekel téged a másik, hogy hogyan szexel, milyen módszerrel?

Itt a sajátotok biztonsága a lényeg, fogd fel légyszíves!

2015. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ui.: lemaradt a módszer után a védekezés
2015. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ui 2: ha még nem vett be, akkor honnan tudja, hogy kihányná, vagy hogy milyen hatással lenne rá? Lehet, hogy semmit nem fog tapasztalni belőle. Én is vettem már be, de semmi mellékhatása nem volt.
2015. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Durex Elite tuti spermicides, azt sokáig használtam. A többit mondjuk nem tudom.
2015. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18, pont NEM az. Épp van itthon, egy szóval nincs rajta, hogy spermicides.
2015. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!