Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Itt komolyan mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt komolyan mindenkinek ennyire beválik a megszakításos közösülés vagy csak nagy a szájuk?

Figyelt kérdés

Bennem ez soha fel nem merült, nem bízok benne. Ráadásul szerintem a férfinak sem nagy élmény, hogy állandóan észnél kell lenni, folyamatosan pisilni, hogy tisztuljon stb. Mégis én vagyok rendszeresen hülyének nézve és kioktatva, hogy a megbízhatóbb módon védekezek.

23/L



2016. máj. 2. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

17 éves korom óta így csinálom a legtöbb lánnyal. Szerintem ezer feletti szexuális aktusom már biztos volt, ami így zajlott le és a végén kivettem. 4 barátnőm volt, közülük 3-mal végig így csináltuk, 1 pedig ragaszkodott az óvszerhez. Ezen kívül még 2 alkalmibb, szexkapcsolat-szerűbb lány is volt, velük azért szintén óvszert használtam, pedig mondták hogy ha nem akarom nem muszáj. De én inkább csak tartós kapcsolatban állok rá erre. Ha lenne egyéjszakásom, ott is használnék óvszert, mert óvszer MINDIG van nálam.


Szerintem az sem hülye, aki nem csinálná így soha, de az sem aki így csinálja. Nem vagyunk egyformák. Ez nem ilyen dogmatikus kérdés, hogy a két megoldásból csak az egyik lehet jó, a másik pedig rossz. Az a hülye, aki ezt így gondolja és nem fogadja el, hogy másnak más a jó, mint neki.


22/F

2016. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

# 11: Elviekben még igazat is adnék neked, de az objektív statisztikák alapján a megszakításos közösülés messze nem hatékony védekezési mód, és a "nekem bevált" túl szubjektív ahhoz, hogy erre adni lehessen.

A számok tükrében inkább azt lehet megállapítani, hogy akinek beválik, annak vagy szerencséje volt (eddig, ami nem garantálja, hogy ezután is az lesz), vagy eleve meddő, csak nem tud róla.

2016. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Amúgy alapvetően én is a szerencsének tulajdonitom azt, hogy emberek még!! nem estek így teherbe. És ugye lehet hogy a pár alapvetően nem is passzol biológiailag, adott esetben nehéz lenne összehozni egy gyereket. Tény, hogy egy tapasztaltabb férfinak biztos könnyebben megy a dolog, de egy tapasztalt férfi sem tudja kijátszani a biologiat és a tényeket! Más felől irigylem azokat akik bevállalják, én ehhez nyúl vagyok...

Arra nem tudok mit mondani, hogy azért szexelnek így, hogy izgalom legyen benne...

2016. máj. 3. 09:07
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez amolyan férfi hiúság, hogy uralja a testét és a termékenységét. Még büszkék is arra, hogy van annyi önuralmuk, hogy kikapják időben. Mintha ezen múlna bármi, és nem az előváladéktól esnének teherbe azok, akik így esnek teherbe...


Én egy cseppet sem irigylem azokat, akik így szexelnek, mert számomra a szexualitás LÉNYEGE vész el akkor, ha elmarad a belém élvezés. Ennek hiányában a szex "csak" fizikai élvezetet nyújt, és az egy lelki, már-már spirituális többlet, amikor befogadom a társam testnedveit. Az a TELJES egyesülés érzése. Ha ez elmarad, nem is tudok teljesen (lelkileg is) kielégülni. (Többek között ezért nem szeretem az óvszert sem, mert a sperma igenis jótékony élettani hatásokkal bír a női szervezetre, hormonális hatásokat indít el, növeli az endorfintermelést. Őszintén sajnálom azokat, akik ezt nem képesek átélni.)

2016. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14:

De ha óvszerben szexeltek, akkor is elmarad a beléd élvezés.


Én is legszívesebben úgy szexelnék, hogy a nő fogamzásgátlót szed (már ha te erre gondoltál), de ilyenhez még nem volt szerencsém.

2016. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
# 15: Ezt írtam, hogy nem szeretem (szeretjük) az óvszert sem. Én szedtem fogamzásgátlót, amíg lehetett, jelenleg pesszáriummal védekezünk, így megvan a hormonmentesség is, meg a teljes egyesülés élménye is. :)
2016. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én két évig fogamzásgátlót szedtem, de a libidóm elpárolgott, így abbahagytam, valamint az egész hormonháztartásom felborult, így nem is bízom már semmilyen hormonális fogamzásgátlóban. A spermicid cuccokra érzékeny a nunim, volt, amikor már véres hüvelycafatok hullottak ki belőlem, így az sem megoldás. A gumit én és a barátom sem szeretjük, így azt csak ritkán használjuk. Voltam nőgyógyásznál, hogy tegyen fel nekem spirált, mert már van olyan, amit még nem szült nők is használhatnak, de kiderült, hogy két méhem van (:D) így ez sem járható út. Szóval úgy lassan egy éve kénytelenek vagyunk megszakítással védekezni, eddig nem volt belőle baj. Majd meddőségi vizsgálatra gondoltuk, hogy elmegyünk, hátha nem is kellene védekeznünk. Mindkettőnknek hiányzik az, hogy bennem menjen el, de a pesszáriumot nem merem használni, mi van, ha félrecsúszik, akkor már semmi nem állítja meg a spermákat. Szóval, a lényeg, hogy eddig bevált a megszakítás, de csak azért csináljuk így, mert a sok rossz közül ez a legjobb rossz.

24l

2016. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

én sose lennék ilyen nagy dologban ennyire felelőtlen.. mert az ilyen dolog igenis az.

Én sose bíznám ily módom "másra" az életem, és élvezni sem tudnám, folyton paráznék.

Kérdező, nagyon jól teszed, hogy rendesen védekezel, ebben ne hallgass a sok "okosra"... ki tudja, hogy melyikőjük hibája, hogy nem csúszik be "hiba".

20L

2016. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A coitus interruptus nem a legmegbízhatóbb, alacsony hatékonyság-fokkal rendelkező módszer. A "tabletta" Pearl-indexe 0,02, a gumióvszeré 14, a megszakított nemi érintkezésé 17.


A Pearl-index a különböző fogamzásgátló módszerek hatékonyságát mutató jelzőszám. Kiszámítása úgy történik, hogy megállapítják: rendszeres nemi élet mellett az adott módszert alkalmazva, 100 nő közül egy év alatt hány esik teherbe.


Vagyis a megszakított nemi érintkezés esetében majdnem minden ötödik nő esik teherbe. Nem túl jó arány.

2016. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!