Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e ebbol baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ebbol baj?

Figyelt kérdés

Tisztelt doktor ur/no!

Azzal a kerdessel fordulok onhoz,hogy lehet-e abbol problema ha a honap elejen szedtem az augmentin antibiotikumot. Fogamzasgatlom dienille. A ket gyogyszer bevetele kozott kb fel nap is eltelt. Ahogy abbahagytam,najd jott a het napos szunet. Kulonosebb verezgetes a megvonasos verzesen kivul nem volt. A szunet utan 4 gyogyszernel voltunk egyutt a parommal es nem vedekeztunk. Lehet ebbol baj?


2016. ápr. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

terhes vagy

dr. bubó

2016. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Veletlen maradt ott a doktor megszolitas mert mas oldalra is irtam tobb velemeny miatt. Nemnagyon ertek az oldalhoz es nemtudom hogy a kerdes elkuldese utan hogyan lehet javitani. En viszont koszonom az ertelmes es rettento hasznos valaszodat! :)
2016. ápr. 21. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg szeded az antibiotikumot és utána 7napig kell kiegészitő védelem, szünettől függetlenül.
2016. ápr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A het napos szunetben nem voltunk egyutt. Elkezdtem az uj levelet es a negyedik szem gyogyszernel tartottam amikor egyutt voltunk kiegeszito vedekezes nelkul
2016. ápr. 22. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj pontos dátumot, hanyadikától-hanyadikáig szedted az antibiotikumot, pontosan mikor volt a szünet. Addig nem tudunk pontosat mondani mi se.

Amikor bevetted az utolsó szem antibiotikumot, másnaptól kell számolni a 7 napot. Ha ez letelt addig, akkor nincs gond.

2016. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aprilis elsejetol kezdtem antibiotikumot egeszen hatodikaig. 8atol kezdodott a gyogyszerszunet es 15-tol a kov. level gyogyszer. Ebben a honapban 19-en voltunk csak egyutt
2016. ápr. 23. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!