Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő múlva megy ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva megy ki a fogamzásgátló hatása? Miért fáj a szeretkezés?

Figyelt kérdés
Üdv. Szeretkezni nem tudok mert fáj a hasam, és a hüvely nyilásnál is. Nőgyogyásznál többször is voltam. Nem segít, fel írt néhány gyógyszert, kúpot, azt mondja fertőzés. De nem javul semmi. Barátomnak is írt fel, be szedtük de semmi változás. Ezért Arra gondoltam hogy abba hagyom a fogamzásgátlót, mert sok mellékhatása jelentkezik. (Velgyn). Már két hete nem szedem. Mikor jövök rendbe? Egyébként már évek óta szedtem. Vagy mi lehet a gond? Nem tudunk már lassan fél éve szeretkezni.

2016. ápr. 20. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
20/L
2016. ápr. 20. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én szedtem fog.gátlót, és kb 1,5 év után nekem is fájdalmassá vált a szex...hiába váltottam,nem jöttem rendbe,csak attól,hogy abba hagytam a szedését.. (megváltoztatta a hüvely pH-ját, emiatt volt fájdalmam nekem..)

23L

2016. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után jött rendbe?
2016. ápr. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!