Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így nem lehet gond, igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem lehet gond, igaz?

Figyelt kérdés
Szeretkeztünk a barátommal, és amikor elélvezett, akkor kötöttem egy csomót az óvszerre, és kidobtam. Viszont a kezem egy nagyon kicsit olyan lett, ezért elmentünk kezet mosni, mielőtt bármihez hozzáértünk volna. Nem sokkal később elmentem wc-re és miközben kitöröltem hozzáért a kezem. Semmi gond nem lehet? Mert azóta picit fáj a fejem és émelygek, de lehet csak bemagyarázom magamnak :)

2016. ápr. 11. 14:03
 1/5 Camorri ***** válasza:

Ne aggódj nem lehet bajod.

Ha bármikor kezedhez hozzáér moss kezet alaposan. Meg természetes gumióvszer meg a csomó is jó ötlet.

2016. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem leszel terhes. Ha így lenne még a jelenleginél is nagyobb lenne túlnépesedés. Persze vigyázni kell a teherbeeséssel meg kell a véfekezés, de azért nem valami szuper masszív bioaerosol szupervírus mint amitől kóborló leszel, az amiről beszélünk, hanem ez csak szimpla, mezei g**ci.
2016. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, köszönöm megnyugtattál :)

2-es válaszoló, ezen jót nevettem :D

köszönöm a válaszokat :)

2016. ápr. 11. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ettől teherbe tudnál esni akkor elég érdekes lenne
2016. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát végülis a kérdésbe elég sok mindent bele lehet érteni...

Gond lehet akár a terhesség, akár valami nemi betegség, de még etikai problémák is akár...

A terhesség kizárt, a nemi betegség nem 100%-ig, az etikai probléma meg információ hiány miatt passz...

2016. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!