Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi, rögtön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi, rögtön észrevettük, mennyi az esélye hogy gond van?

Figyelt kérdés

Fontosabb infók: páromnak soha semmi, de tényleg semmo előváladéka nincs, én a ciklusom 9. Napján jártam, nemrég múlt el a menzeszem. Rendszeresen szokott megjönni, 28 napra, neha késik egy-két napot, de ettől függetlenül nem mondanám rendszertelennek.

Ahogy kiszakadt rögtön észrevettük, ki is vette, lecseréltük és folytattuk.

Természetesen nem élvezett el bennem, akkor nem is tenném fel a kérdést :D

Mekkora esélye lehet valami gondnak? Komoly válaszokat kérnék:)


2016. febr. 22. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem látod az előváladékot, még ott van, olyan nincs, hogy nincs.

Az esély közelít a nullához.

2016. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha van is akkor minimális, soha nem szokott még csak picit sem nedves lenni a pénisze:)

Köszönöm a választ:)

2016. febr. 22. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakadt már sok gumim, sosem volt baj. Szerintem most sem lesz. Nem lehetetlen, de kb lottó 5ös az esélye:)
2016. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor 2 kérdést szoktam feltenni......

Mielőtt felhúztátok a gumit volt orális előjáték?

Mielőtt találkoztatok volna a barátod maszturbált valamikor?

Ha a 9 napon volt az még határeset ha rendes 28 napos ciklusaid vannak.....

2016. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Volt igen egy kicsi, de nem sokáig.

Nem kérdeztem, de valószínű, előtte nap talán:)

2016. febr. 22. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Általában a 15-17. Napon veszem észre magamon a peteérés jeleit, ilyen korán még nem, és hat napig tartott most a menzeszem, ha ez számít
2016. febr. 22. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából korrekt, mert a ciklusod hossza minusz 14 nap a tüszőrepedés, egy sperma max 3 napig életképes szóval a 9 az még nem vészes.

Ha a barátod nem maszturbált a közös szex előtt és volt pisilni a 2 ejakuláció között akkor egészen minimális az esélye annak,hogy az előváladéka bármit is fel tudott oldani. Nyugi!!!

2016. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnyugtattál! :) esemény utánin is gondolkoztam, de olyan nagy hormontartalmú, nem szívesen tenném ki neki a szervezetem.

És még eszembe jutott az is hogy a guminak az oldala szakadt ki, nem a teteje, tehát maga az ondótartály, és az óvszer vége sérülésmentes volt :)

Köszönöm a normális válaszokat, meglepő hogy ilyenekre is lehet számítani ezen az oldaloon :)

2016. febr. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!