Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7. napja kesik mi lehet a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. napja kesik mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Januar.22 volt az utolso menstruaciom.

Tegnap teszteltem 2x-is mind a ketto negativ lett.

Nogyogyasz legkozelebb csak jovohet csutortokon fog rendelni.

Maskor is volt mar hogy kesett egy hetet vagy par napot.

Parommal 2.eve elunk egyutt a megszakitasos kozosulest alkalmazzuk,de soha nem volt meg belolle baj mert mindig vigyazunk es most is odafigyeltunk szoval nem ertjuk az egeszet.

Egy hete volt hogy felvoltam puffadva es fajt a mellem es minden arra utalt hogy megfog jonni de elmult,nagyon gyengen faj csak a mellem es csak a derekam faj egy picit.

szerintetek mi a teendo?

Teszteljek ujra,vagy valami komolyabb gond all a hatterben?

20/L



2016. márc. 1. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó babavárást :)

A teszt attól függően lehet negatív, hogy mikor csináltad. Ajánlás: Ha rendszertelen a ciklusod, vagy együttvoltatok és szerinted akkor és ott teherbeestél, vagy gyanítod, mikor volt a fogantatás, akkor ahhoz a naphoz, amikor volt, számolj hozzá legalább 12 napot és akkor végezd el a terhességi tesztet.

2016. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

40 nap telt el azóta. Ilyen hosszú ciklus ritkán van.

Hány napos a ciklusod? Ha kb 28 akkor február 18 körül kellett volna megjönnie.

Sajnos simán lehet terhesség. Neked lehetett egy spontán peteérésed, neki pedig egy kósza spermiuma, mindkettő sokáig tud élni a méhben. Lehet a soha nincs gond most szakadt meg :\ Most ha még rástresszelsz még inkább kitolja a menzeszt. Viszont nem jó jel ha elmúltak a menzesz előjelei.

Pár nap múlva tesztelj újra.

A nőgyógyász lehet még nem fogja tudni kézi vizsgálattal megállapítani, viszont vérvételt kérhetsz, az a tuti.

2016. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hozza szamoltam a 12.napot szoval kikellett volna mutatnia a tesztnek.
2016. márc. 1. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Es igen mostmar annyira stresszes vagyok hogy a nap 24.orajaban csak erre tudok gondolni
2016. márc. 1. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek stresszelsz? Nyilván, ha gond lenne a baba, akkor nem megszakításos közösüléssel lennétek együtt, hanem védekeznétek.

Én azt gondolom, ha már 1 hete késik és amúgy is volt már ilyen mértékű késés, akkor szimplán lehet megint csak más oka és nem terhesség, viszont bármikor előfordulhat, hogy csúszik az egész ciklus, vagy spontán peteérés van, tehát nem a nagy könyvben előírtak szerintem volt peteérésed, hanem jóval később, ergo simán lehetsz terhes és a teszt meg még nem tudja kimutatni.

Ha továbbra sem jön meg, akkor 1 hét múlva megint tesztelj.

Egyébként pedig ha nem akarsz idő előtt anyuka lenni, vagy abortuszra menni, akkor jó lesz, ha összeszeded magad és védekezel és nem orosz rulettezel!

2016. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál?
2016. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen mostmar en is belattam hogy nem szeretnem ezt tovabb igy csinalni szoval ha megjon azonnal megyek gyogyszert feliratni,es ha terhes vagyok sem vetetem el csak az apuka nem szeretne megtartani de az en dontesem lesz!

X-epil tesztet hasznaltam

2016. márc. 1. 20:48
 8/9 Igazmondó666 ***** válasza:
hát azért a barátodnak is van némi köze hozzá
2016. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze van,de akkor sem fogok abortuszra menni!

De mensi elott mindig intenzivebb a folyasom es a szaga is erossebb,most ugyan folyasom nincs sok de a szaga eleg eros ez jelenthet valamit?

2016. márc. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!