Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóval kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóval kapcsolatban kérdeznék. Ugyanazt a gyógyszert szedem már egy éve (Tri regol szülés óta), soha nem volt vele gondom. Hogy van ez most?

Figyelt kérdés
Mindig kedden kezdem szedni, pénteken szokott megjönni, vasárnapra elmúlik. Most csak hétfőn jött meg, nem is akart múlni, csak mikor már a negyedik bogyónál tartottam. Ma vettem be a hatodikat, és az előbb vettem észre, hogy megint vérzek. Nem nagyon, de egyértelműen élénk piros vér. Gondolom nem én vagyok az első és egyetlen, aki így járt. Kérlek, adjatok tanácsot - még az orvos előtt.
2016. ápr. 3. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonlóan, az orvos azt mondta, ez normális, de nekem már amúgy is elegem volt abból, hogy hormont szedek, így abbahagytam.
2016. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, már én is unom. Kellene vmi jobb megoldás, mert több gyermeket nem szeretnék..
2016. ápr. 3. 12:32
 3/3 icu75 ***** válasza:
Én is tri-regolt használtam évekig,de szülés után spirált rakattam fel. Nekem bevált. Felrakják,5évig levan a gond,aztán csere. Már a második van fent.
2016. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!