Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor tenylegesen mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tenylegesen mikor hat a fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig meg nem szedtem de most mar bo ket hete foggatlot szedek, de nem tudom mikor lehet elhagyni a gumit. Egy nogyogyasz (nem k irta fel) 2 hetet mond minden foggatlora, aki felirta elflejtettem megkerdezni mert nagyon lekoptatos volt. Nem vagyol hulye, elolvastam a betegtajekoztatot, ott az allt h ha az elso szemet a mens. Elso napjan szedem be rogton vedve vagyok, ha par nappal kesobb kezdem el meg 7 napig obbantol kiegeszito vedelem kell. En a mens. 1.napjatol szedem, de nekem fura h ilyen hamar vedene es elbizonytalanodtam mert az orvos 2 hetet mondott de sok olyan velemnyt olvasok h erdemes kivarni az 1 honapot megvonasos verzessel. Mire legkozelebb talizom a baratommal majdnem 3 hete fogom szedni, ellehet hagyni a gumit es megszakitasosan csinalni? A ditinell nevu tablettat szedem , ha valakinek van ezzel tapasztalata mikor hagyta el ennel a tablettanal a kiegeszito foggatlast meg mik voltak vele a tapasztalatai kerlek irja le.:)
2016. márc. 21. 07:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok hibaert telefonrol irtam gyorsan es nem figyeltem
2016. márc. 21. 07:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg hanyszor es hova kell leirni neked hogy: "igen, a tajekoztatora nem hulyeseget irnak, es ha rendesen szedted akkor menjel mar dugni ahelyett hogy otodjere is kiirod ugyanazt?". Add meg a cimed, holnap megy a disztavirat is. Remelem, szex kozben fog megerkezni.
2016. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A papírra olyasmit írnak ami valós, hisz beperelnék őket, ha gond lenne. Az más dolog, hogy mennyire bízunk benne és mennyire bizonyítható pl ez, hogy a gyógyszer hibája.

Én azért megvárnám az első vérzést, mert ha pl nem jön meg, akkor stresszelés van, miközben lehet csak nem jó a gyógyszer. Valamint ha történik valami (hasmenés stb.) akkor gond van, mert még labilis a hormon hatása.

Még váltásnál is védekeztem mellé, pedig azt írják ilyenkor nem kell, de ki tudja, inkább pár nap óvszer, mint egy baba.

2016. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!