Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellé Gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellé Gumi?

Figyelt kérdés
A barátnőm fogamzás gátlót akar szedni viszont még Gumit is akar használni mellé.... Csak fölösleges pénzkidobás. Hogyan mondjam meg neki hogy hülyeség amit csinál?

2016. márc. 20. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
nem olyan hülyeség az
2016. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
kérdezze meg a nődokiját ,annak csak hisz
2016. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

egyik fogamzásgátlás sem nyújt 100%os védelmet, bár mind a tablettáé, mind a gumié elég jó..


persze, a gumi véd a fertőzések ellen is


de amitől barátnőd akar védekezni, az a félelem!

gondolj bele! ha teherbe esik, neki kell kihordania vagy kivágatnia magából a magzatot.. a férfiak gyakran le is lépnek ilyenkor, tehát ha becsúszik valami, akkor azt szinte teljesen csak a lányok szívják meg, de azt nagyon


mi a jobb? gumival és tabival szexelni egy jót

vagy gumi nélkül szexelni, aztán hallgatni, hogy "ugye nem lehetek terhes?" amíg meg nem jön neki? ja tabival meg sem jön:D


szóval húzd fel a gumit! a szex lényege az ellazulás, de hogy lazuljon el valaki, ha nem hiszi el, hogy nem lehet terhes?

2016. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

A gumi nem nyújt 100%os védelmet, a bogyók sem nyújtanak 100%os védelmet. Elég, hogy ha csak elfelejt egyet bevenni és az elkövetkező héten már egyáltalán nem nyújt védelmet. És a gumi nem csak a terhességtől véd.


Lehet te ezt fölösleges pénzkidobásnak nézed, no de ha terhes lesz a barátnőd, az kinek okoz majd gondot? Hát elsősorban nem neked. Ha a barátnődnek szüksége van erre a támaszra, hogy biztosan ne legyen terhes, akkor neked ez miért okoz gondot? Hogy ha sex közben csak azon fog az agya járni, hogy jézusom, remélem a gumi nem szakadt ki, vagy remélem a gyógytea amit ittam, vagy antibiotikum amit pár hete szedtem, már nem befojásolja a bogyót, akkor egyáltalán nem fogja élvezni....


Vannak akik megszakításos módszert használnak és nem lesznek terhesek, de ha babát akarnának összehozni akkor sokáig kéne próbálkozniuk. Vannak akik előváladéktól is teherbe tudnak esni. A barátnőd meg csak egyszerűen szeretne biztosra menni, ennyit azert már csak megér neked?

2016. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megváltoztattátok a véleményemet. Köszönöm minden válaszolónak :)
2016. márc. 20. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hűha, erre a reakcióra nem számítottam:D

Milyen jó látni, hogy van még az oldalon olyan, hogy valaki feltesz egy kérdést, válaszolnak rá, és utána a kérdezőnek könnyebb:) ezért éri meg válaszolni!:)


#3

2016. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én is egyetértek lányként a többiek válaszával.

Főleg,ha fiúk írták,akkor elismerésem. :)


Mondjuk ha szednék is tablettát,én sem mernék gumi nélkül szexelni.Pedig az a lényege és azért szedném,hogy ne gumival védekezzünk..

De ha meg késne egy hetet,azon rágnám magam éjjel-nappal,hogy most teherbe-e estem,vagy mi van?! :D


A másik amit ajánlani tudok,mint nő,mert ezt a férfiak már nemigen tudhatják,hogy az ovuláció ideje alatt kezdődik a valóban termékeny időszak.

Ez rendszerint a két menzesz közötti úgy nevezett középidőben történik.

Szóval ha 30 napos a ciklusa,akkor ez valahol a 13-4-5-6. napban a legmagasabb,akkor a legnagyobb esélye van teherbeesni.

:D Remélem érted.

2016. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
De igen, totális pénzkidobás. Ha nem csaljátok egymást, a betegség miatt nem kell félni, és a gyógyszer elég nagy százalékban véd ahhoz, hogy totálisan mindegy legyen van-e gumi mellé vagy nincs. Egyetlen eredménye lesz ennek, mégpedig az, hogy amíg rá nem jön a csaj, hogy baromságot csinál, addig nem tudtok egy jót dugni (gumival csak maszatolni lehet, az nem szex) és százezrek mennek a kukába. Ha meg azért kell a gumi, mert képtelen időben bevenni a gyógyszert, akkor gyerek még.
2016. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem hülyeség...

fogadd el hogy így akarja

én is szedek gyógyszert még is ragaszkodom a gumihoz is

2016. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sok a pénz, és totálfeleslegesen akartok hormont szedni, akkor hajrá. Remélhetőleg felnőttök egyszer.
2016. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!