Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez lehet terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Minden egyes szemét bevettem eddig és időben. A párom a szünetem 7. napján (már elmúlt a menstruációm), illetve az új levél első szemének a napján is belém élvezett. Azután minden egyes szemet bevettem. Mégis derékfájást, hasszurkálást érzek pár napja, többször kell pisilnem. Egyszerű felfázásra gyanakodtam, de már napok óta ez van. Néha fáj a pisilés, néha nem, de gyakran kell járnom. A meleg segít néha, olyankor enyhül a derékfájás. Honnan tudhatom, hogy a veséim fájnak-e vagy esetleg baba van a dologban? Azóta is folyamatosan szedem a tabikat. Tudom, hogy szinte esélytelen így a megtermékenyülés, de annyira félek, hogy esetleg a szünet 7. napján már nem voltam védett. Már aludni sem tudok, annyira félek, és még egy hetem van körülbelül a szünetig. :( Mit tegyek?

2016. márc. 17. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi. ha rendesen szedted nem vagy terhes. valószínűleg csak az idegesség miatt késik. tesztelj egyet hogy megnyugodj és meg is fog jönni.
2016. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és mensi előtt egy héttel nem érezhetnél semmit, még akkor se ha terhes lennél.
2016. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Nem késhet még mivel egy hetem van még amig abba kell hagyjam a tabi szedését. Szóval tényleg messze is van még, és semmit sem érezhetnék. Köszönöm a megnyugtatást nektek! Én is próbálok racionálisan gondolkodni. :)
2016. márc. 17. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan véd a tabletta a szünet 7. napján is, ha időben veszed be a következő levél első szemét. Valami más miatt fájhat a derekad, szerintem menj el a háziorvosodhoz vagy a nőgyógyászhoz, hátha tudnak ezzel kapcsolatban valamit mondani. Én szerintem terhes tuti nem vagy. :)
2016. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első szemet délután 5-kor vettem, úgy mint az azelőtti két hónapban is, tehát időben. :) Köszi neked is!
2016. márc. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!