Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló esetén a megvoná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló esetén a megvonásos vérzés késhet?

Figyelt kérdés
Sok a stressz mostanaban alig alszok..mind az 5 alkalommal eddig pontosan jott meg a 3.napon 10-11 ora korul de ma eddig semmi.Elpfordulhat a sztrrssztol az hogy késik igy mondjuk 1-2 napot vagy azok utan hogy 5honapja rendesen szedem es tegyük fel kesni fog aggodnom kene?
2016. márc. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

a stressz az nagyon befojasolja a mensidet megha tabin vagy akkor is

ne aggodj es probalj lenyugodni > jo tudom konnyu mondani >:))

2016. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy gyogyszer, az iranyitja a folyamatot, nem a te tested, agyad akarmid amire hathat a stressz. Ha kimarad akkor teszt.
2016. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mióta késik? Én már olvastam itt olyanokat, akiknek tabletta mellett késett, de nem voltak terhesek.
2016. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom fogamzásgátlót szed szombaton szokta bevenni az utolsót és általában vasárnap hétfőn még nem nagyon van, keddtől a következő gyógyszerig szokott nagyjából tartani. Úgyhogy szerintem ha 1-2 napig nem jön meg a tabletta után az még nem vész.
2016. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!