Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle bevétele után erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle bevétele után erős vérzés, mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ciklus 9. napján szakadt el az óvszerünk, 20 órával később vettem be az escapelle-t. (Fél évvel ezelőtt volt még egy hasonló balesetünk, ezen kívül rendben vagyunk a védekezéssel.) Utána csak egy kis has feszülést éreztem, de 5 nappal később (ciklus 15. nap) vérezni kezdtem. Tudom, hogy a pecsételő vérzés normális, de ez olyan erősségű mint általában a menstruációm. Ez normális? Ha nem, mi lehet a baj? Egyébként a ciklusom abszolút rendszertelen (nem ritka 5-10 nap késés) és hónapról hónapra fájdalmasabb... Előre is köszi a válaszokat!

2016. jan. 19. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Orrvérzés..
2016. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljesen normális és az is,ha utána rendszertelen lesz pár hónapig a vérzésed!


az, hogy most véreztél, azt jelenti, hogy hatott a gyógyszer és megnyugodhatsz

2016. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. jan. 20. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, ez normális, az a nemnormális ha mondjuk nem jön meg utána vagy épp nem múlik el a vérzés. És igen ez rendszertelen ciklust von maga után.
2016. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!