Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyszerűen nem értem. Tom, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem. Tom, h sok ilyen kérdés volt már, de a tiniknek ennyire nehéz védekezniük?

Figyelt kérdés
jönnek itt a megszakitással 15 - 16 évesen, aztan meg sirnak, h lehetnek-e terhesek??
2010. márc. 31. 23:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
mi közöd mások éltéhez kérdező ? ne akarj már okosabb lenni attól aki nem védekezik ha nem védekezik nem védekezik.. nah és téged az mit izgat? gumiban ugysem jó a szex tablatta a lagjobb megoldás de ha nemszed marad megszakitásos módszer.! De ez most nem fontos
2010. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Csak ismerős a stílusa, már legalább 100 ilyen kérdés volt és minden egyes kérdésnél látom a válaszokat is, egyébként nem lehet látni a kérdéseket ki teszi fel, de ha már régóta olvassa valaki a fogamzásgátlás témakört, akkor felismer válaszokat, tehát ugyanazzal a fogalmazással, ugyanazokkal az információkkal van ellátva és vannak olyan válaszok amik kifejezetten kirívóak, ilyen például amikor minden kérdésnél látja az ember a megszakításos választ is.
2010. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem olyan régóta vok itt. és ha fölismertél, akkor mi van? amúgy azt nem értem csak, h h nem lehet védekezni. és nem okosabb akarok lenni azoktól, akik nem védekeznek ( habár már okosabb vok, mivel én védekezek ), csak nem értem, h ezt az 1 szerű dolgot h nem lehet megérteni? aztán meg jönnek ide sirni, h mi van, ha terhesek. na, ennyi.
2010. ápr. 2. 12:22
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy attól, hogy felteszel 100 erre vonatkozó kérdést, attól majd megérted, de próbálkozz nyugodtan. Az sír, hogy terhes, aki akar. Én speciel nem sírnék, de ez is szintén az én dolgom, és szerintem kifejezetten visszataszító, ha másokat így nyíltan pocskondiáznak. Mindenkinek vannak hibái, nézzen szét először mindenki maga körül, utána foglalkozzon mások döntéseivel.
2010. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ok, de gondolom, te nem vagy tizenéves, igy nem is lenne gond a baba.
2010. ápr. 2. 16:23
 16/21 anonim ***** válasza:

Most neked nem mindegy hogy védekeznek vagy nem? Az oldal meg azért is van, hogy "sírhassanak" ha ez neked nem tetszik nem kell idejönnöd...

Egyébként pedig könnyebb ilyen helyzetbe kerülni mint hinnéd...De mindegy...A tinik is...nem ártanak senkinek csak maguknak ezzel és nem azért csinálják mert nem tudják, hogyan kell védekezni...

2010. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
azért mert pl. egyszer nekem is lesz 1 lányom, és sztem össze fogok esni, ha megtudom, h megszakitással " védekeznek ". vagy szted semmi szükség a felvilágositásukra??
2010. ápr. 2. 16:29
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, de minden iskolában van felvilágosítás, sőt, a neten is utána lehet nézni, de persze a szülő dolga is. Tehát hidd el a legtöbb tini tisztában van a helyzettel, a kockázattal és annak ellenére védekezik így.

Ha pedig a lányod így fog védekezni...arról úgy sem fogsz tudni...

De a többi tini dolga meg ne érdekeljen!!!

2010. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hagyd rá, ez a mániája, de bár csak ezen a kérdésen belül kellene folyamatosan ezzel a hozzáállással találkoznom.


Igen, nem vagyok tizenéves, hihetetlen. Ennek ellenére tudod a megszakítás megszakítás, nem érdekel senkit hány éves vagyok, ha teherbe esek mellette akkor tök mindegy, de nem vagyok terhes és az is annyira hihetetlen, hogy a saját dolgommal foglalkozom nem másokat szapulok, ugye? :)

Ha meg így fog védekezni a lányod, az megint csak nem a mi dolgunk, rendezd le, de nem attól fog megszakítást használni, mert kiírsz 800 kérdést. Igaza van az előttem szólónak, ha nem tetszenek a siránkozások és csak megalázóan tudsz válaszolni a kérdésekre, akkor nem kötelező ide jönni. Segítséget várnak nem bunkóságot.

2010. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igazából én sem értem.. 16 éves lány vagyok és én nem bírnám ki védekezés nélkül. Eddig mindig gumival védekeztünk, mindig átnéztük hogy kiszakadt-e stb.. De paráztam hogy esetleg máshogy is teherbe eshetek ( pl. ujjával visz fel némi spermiumot- elvégre sosem lehet tudni...) ezért elmentem nőgyógyászhoz felírt fogamzásgátlót ma kezdtem. Kíváncsi vagyok milyen lesz de még várok a 2. levélig és csak azután hagyjuk el a gumit. Az osztályomban 20 lány van. Kb 16-an ebből élnek már nemi életet 13-an NEM VÉDEKEZNEK! Én így is csupa ideg vagyok ők meg kísértik a sorsot.. ( mielőtt valaki belémköt, azelőtt közlöm hogy hozzávetőlegesen írtma ezeket a számokat persze nem kérdeztem senkit végig hogy védekeznek-e, szexelnek-e.. de mindenki szereti hangoztatni az osztályban hogy jaj 1,5 éve szexelek védekezés nélkül stb. stb..)
2010. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!