Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat légyszives. A baratommal a menstruaciom elmulasa utan 4. Nappal kb óvszer nélkül voltunk egyutt de nem ment el. Elotte tobb mint egy hetig nem voltunk együtt. Szóval elovaladek az nem tuti mert az csak a az elozo aktus. Után. Maradhat igaz? Ez szerdai nap volt utana pénteken. Is voltunk de óvszerrel. 16 vagyok a menstruaciom feb9en jott meg 3 es fel vétre a januaritol
2016. febr. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2szer elolvastam, még mindig nem értem.
2016. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, pontosan mire vagy kíváncsi? Elég zavaros az, ahogyan leírtad a problémád, így nehéz segíteni. 25/N
2016. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugy hallottam az elovaladek az elozo aktus után ról maradt. Szerdán le fekudtunknelkul febr 17en ovszer nelkul nem ment el. Elotte egy hetig nem voltunk együtt. Febr 9en jott meg tartott ugy 13ig. A januártól számítva 3 es fel het után. Jott Meg februárban
2016. febr. 23. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is lehetsz terhes, így akkor is teherbe eshetsz, ha nem élvez el benned a barátod.
2016. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyoskám, ha az lenne, amit te írtál, akkor utóváladénak hívnák. Mivel előváladék, így ez aktus előtt, és közben játszik
2016. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
enyhén értelmi fogyatékos!!!!!!!!!Fingom sincs mi lenne a kérdés.
2016. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok értelmi fogyatékos, hanem csak telefonról írtam aminek a billentyűzete valami förtelmes... alig bírtam írni, és paráztam is mert siettem.

De már tök mindegy :D

2016. máj. 31. 15:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!