Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba akarom hagyni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba akarom hagyni a fogamzásgátlót. Várható hizás? Vagy az inkább akkor gyakori, ha vki elkezdi szedni?

Figyelt kérdés
amugy alacsony hormontartalmut szedtem, 2 évig. 1 évig mercilont, 1 évig meg yaz - t. sokat fáj a fejem, és ez nem jó most igy érettségi előtt. amugy ha pharmatex + óvszert használunk, akkor az ugy ok? félek a terhességtől, mert azt olvastam, h a tabi abbahagyása után vagy nem termelődik pete, vagy rögtön beindul a peteérés. 19, l
2010. márc. 31. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak csak örülj,ha lesz peteérésed!Igen,óvszer + pharmatex jó védekezési forma csak figyeljetek oda,hogy ne szakadjon,ne csússzon le stb. Hízás tabi abbahagyás után nem valószínű,az főleg a tabi szedésekor szokott lenni,de természetesen nem mindenkinél és akkor érdemes váltani.Annak pedig tényleg csak örülj,ha tabi után rendeződik a mensid és minden visszaáll normálisba.
2010. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk, annak nem igazán tudok örülni, h lesz peteérésem.. nyugodtabb lennék, ha 1 ideig nem lenne. azt honnan lehet tudni? tom, h lehet, de nem vágom, h h.
2010. márc. 31. 15:03
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, és nem tom, h h vegyem rá a barátomat arra, h vegyen pharmatexet. az óvszert néha ő vette, néha én, amikor még azzal védekeztünk, vagy amikor nem hatott a tabi, de a tabit majdnem mindig én vettem.
2010. márc. 31. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg örülj annak,ha lesz peteérésed,különben komoly gondjaid lesznek,ha egyszer gyereket akarsz.Tudom,hogy most nem jönne jól a baba,de ha nem jön meg normálisan,akkor muszáj mondanod a dokidnak és ad majd gyógyszert,amivel újra lesz peteérésed,ez tényleg nem játék,meddővé válhatsz,ha nem kezeled komolyan a témát.Természetesen az a gyakoribb,hogy rendesen megjön a menstruáció és ezzel a peteérés is helyre áll.Hogy honnan lehet tudni? Egyrészt,ha nem jön meg a tabi elhagyása után,akkor tuti,hogy nincs peteérés.Másrészt vehetsz ovulációs tesztet,ami megmutatja,hogy mikor van peteérés.

A barátoddal pedig le kell ülni megbeszélni,hogy mostantól ilyen formában fogtok védekezni,ha szeretne szexelni,akkor szálljon bele anyagilag is a dologba,mert te nem tudod egyedül vállalni a költségeket.Ezt meg kell tudnotok beszélni,nyíltan és őszintén beszélj vele!

2010. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!