Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novynette fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novynette fogamzásgátlót írt fel a nőgyógyászom. Most fogok először szedni. Lenne valami hozzáfűznivalótok a készítményhez? Árban mennyibe kerül? Jelentős súlygyarapodás várható tőle?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 19:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Sok évig én is ezt szedtem,nekem bevállt akkoriban.Nem volt súlygyarapodás és mellékhatás sem.ez egy elég jó fogamzásgátló.Az árát sajnos nem tudom,de gondolom két három ezer forint lehet kb.
2008. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szia, én is ezt szedem lassan 3hónapja. Hát különösebb gondom nincs vele, súlygyarapodás abszolút nincs (max az az 1 kg), eleinte mig szokta a szervezetem voltak apróbb rosszullétek, néha émelygett a gyomrom, de ez kibirható. Ezek most már csak néha akkor jelentkeznek, mikor megjön a mensim. De ezek ugye olyan dolgok, h embere válogatja, lehet neked semmi mellékhatás nem lesz. de ha nem válik be, akkor lecserélheted :) sok sikert...
2008. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt szedem már lassan 7 hónapja nekem bevált szerintem egy nagyon jó gyógyszer sajnos árban már nem mondható ez mert 6500 Ft a három havi sajnos !!sok ismerősöm ezt szedte és nem volt vele semmi problémájuk mint ahogy nekem se :)
2008. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!