Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek elélvezni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elélvezni szex közben, hogy lazulhatnék el?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy teherbeejtem a barátnőmet. Gumival védekezünk, de még így is inkább alkalmazom a megszakítást, mert nem bízom benne 100%-osan, hogy nem szakad-e ki, vagy bármi. Ezzel csak az a probléma, hogy páromnak pont akkor kezd el jó lenni a szex, amikor én is a csúcs felé közeledek, és mire eljutna az orgazmusig, pont kihúzom belőle, mert nem merek beleélvezni, még gumival sem. Merevedési problémáim is vannak, gondolom a túlzott aggódás miatt. Első kapcsolatom egyébként, vele vesztettem el a szüzességemet, nem mondanám magam tapasztaltnak. Ezért is tettem fel a kérdést, Szerintetek túlzásba viszem az aggódást?

Barátnőm mondta, hogy előző kapcsolatában simán a gumiba élvezett a srác, amíg benne volt és semmi probléma nem volt belőle. De engem ez nem nyugtat meg teljesen. Tablettát pedig én sem támogatom, és Megértem, hogy nem szeretné szedni.


2016. febr. 12. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tabletta mellett is megszakítom és utána ha kiürültem folytatom.
2016. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dupla gumi
2016. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt nem az aggódás a baj, hanem h kevès ideig bírod. Befejezni ezer fèle kèpp lehet, amiből nem lesz gyerek.
2016. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!