Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót, feltúnt, hogy sokkal kevesebb a vérzés illetve csak pár napig van meg. De most miért nem jött meg? Holnap kell elkezdenem az új levelet, de még nem jött meg! Segítség! Az összes tablettát rendesen bevettem, egy sem maradt ki, antibiotikumot se szedtem, max. kétszer fejfájáscsillapítót vettem be.

2016. febr. 11. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván terhes lettél.
2016. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha rendesen beszedtem a tablettákat? Ennyit ér?
2016. febr. 11. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy tabletta sem nyújt 100%-os védelmet. Akár a fájdalomcsillapító is befolyásolhatta a hatását. Illetve ,hányás ,hasmenés is csökkenthette a felszívódását. Érdemes lenne egy tesztet csinál,h lásd mi a helyzet.
2016. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt hányás se hasmenés. Tesztet csináltam vasárnap. Negatív lett, igaz nem a reggeli első pisiből csináltam.
2016. febr. 11. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki sem olvassa már el azt a kiba szott betegtájékoztatót? Pedig nem viccből teszik be minden egyes dobozba.
2016. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, hogy hogy jön ide bocsi.. Szerintem semmi köze a k betegtájékoztatódnak a kérdésemhez.
2016. febr. 11. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A következő ilyen kérdés lehet hogy a tiéd lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__75755..

2016. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pff...sok okos. Valószínűleg csak nem állt még be, de előfordulhat olyan is, hogy kimarad egy vérzés. Én Belarát szedtem, annak a betegtájékoztatója például írta mellékhatásként, hogy előfordulhat. Kezd el rendesen a következő levelet, és hívd fel az orvosodat a problémával. Ha rendesen szedted nagyon kicsi az esélye a terhességnek, a fájdalomcsillapító meg nincs rá hatással az antibiotikum kúra.
2016. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!