Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki tud segíteni nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlthéten szombaton jött meg a menstruációm,aztán mar szerdán estére elmúlt (általában 5 napig szokott tartani), csütörtökön szeretkeztünk a párommal es elszakadt a gumink , és belém élvezett.. Ez utan rögtön elmentünk orvoshoz és irt fel esemény utáni tablettát ( Escapelle)

A kérdésem az lenne, hogy mennyi esély van igy a terhességre? Valaki járt mar hasonló helyzetben ??


Előre is köszönöm a válaszokat!!


2016. febr. 6. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy általában 30-31 napra jön meg a menstruációm
2016. febr. 6. 12:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsére soha nem volt szükségem esemény utáni tablettára, pedig 13 éve élek nemi életet, de elég nagy lórúgásnyi hormon van egy esemény utáni tablettában és minél rövidebb időn belül veszed be, annál hatásosabb. Szóval nem valószínű, hogy tartanod kéne a terhességtől, viszont a ciklusodat, a szervezeted működését igen csak befolyásolhatja, így ne lepődj meg, ha majd össze vissza vérzel, vagy mondjuk egyáltalán nem lesz vérzésed. Mert előfordulhat és akkor idő kell, hogy rendesen helyreálljon minden.

Mindenesetre, ha az eset óta már eltelik 2 hét, akkor reggeli vizeletből csinálj egy tesztet, az már elég biztos lesz.

2016. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A "baleset" utan kb 2 órával mar be is vettem a tablettát! Köszönöm szépen a választ :)
2016. febr. 6. 12:49
 5/7 RRR ***** válasza:

0.0000000000001%

nyugi

2016. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, köszi :)
2016. febr. 6. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugi, nem lesz baj :)
2016. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!