Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fel lehet úgy helyezni óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet úgy helyezni óvszert megfelelően és be lehet hatolni élvezést okozva barátnőmnek és magamnak is, hogy ne húzódjon hátra a fitymám egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon későn, 10 év késéssel jutottam el addig, hogy szexuális kapcsolatba lépjek, addig nem volt semmi sikerem/tapasztalatom, így nem is gyanítottam, hogy bajom van. Erektált állapotban fáj ha hátrahúzódik a fityma, mert valami rászorul. Urológus azt mondta semmi bajom nincs, tehát ennek természetesnek kéne lennie. Gondolom a férfiak is így csinálják. 26/F
2016. jan. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is fáj, igazából megszokás kérdése, szerintempróbálj úgy maszturbálni, hogy hátra van húzva, és próbálj gyakorolni, nekem nem fáj inkább kellemetlen. 19f
2016. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"be lehet hatolni élvezést okozva", "szexuális kapcsolatba lépjek", "Erektált állapotban fáj"...

Amíg úgy beszélsz a témáról, mint az objektumorientált programozásról, addig ne is várjál sikereket.


Valszeg fitymaszűkületed van.

A jó hír az, hogy nem vagy zsidó. A rossz hír ugyanez...

2016. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es :D :D
2016. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg lehet csinálni, én is szoktam, elhúzza jó pár perccel az orgazmusomat ha úgy veszem fel a kotont, hogy nem húzom hátra a bőrt
2016. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!