Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi miatt késhet a menstruációj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt késhet a menstruációja barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel évek óta óvszerrel szexelünk. Voltak necces szituk, hogy aktus közbe kiszakadt,de nem mentem el, vagy hogy véletlen felcsúszott neki lovagló pózba, de kb mindig időben megjött. Most semmi ilyen nem történt, még sem jött meg neki időben. Egy napja csúszik. Előtte általában mindig megduzzad a melle, fáj a hasa. Most ez sincs, orgazmusom már mindig űgy szokott lenni szex végén, hogy a gumi ellenére kihúzom és úgy megyek el. Most annyi kétes szitu volt, hogy nekem szexuális izgalomba jövetel elején szokott képződni előnedvem. Egy alkalommal forditva akartam véletlen ráhuzni a gumit a hímvesszőmre és kb egy cseppnyi volt még a hegyén amihez hozzáért, de le is töröltem. Lehet önámítás, de nem hiszem, hogy ez kiválthatott megtermékenyítést. Gondolom ezt a korábban említett necces eseteket figyelembe véve, ill. azt hogy az összes haverom mindig gumi nélkül szexel barnőjével és az ien esetekbe fennálló előnedv teteményesebb mennyiséget képvisel, mint egy cseppnyi se, ami szét van polírozva.

2016. jan. 13. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A női test nem egy gépezet!bármitől késhet a mensije akár stressztől is. Egy nap még nem a világvége késni nekem is szokott néha pedig már 10 éve menstruálok. :) de ha az megnyugtat csináljatok egy terhességi tesztet. :)de nincs gond szerintem :)
2016. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Azt tudom, de elég bosszantó dolog, mert ha már lenne jelzés, mint máskor előtte, akkor nincs kérdés, de így érdekes, még ha késik is. :)
2016. jan. 13. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért késik mert túlaggódjátok. A stressz miatt borul a hormon rendszer.
2016. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem szokott ,legutobb megis kesett 8napot.. Megfog jonni csak turelem. De en is tamogatom a teszt otletet. Akkor nyugodtabbak leszzek. Abban az egy cseppben is lehet spermium amugy ,de azert az ,hogy igy teherbe ejtsd nagyon pici a valoszinusege.
2016. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez iis érdekesmert orvos ismerős azt mondja nincs benne, mmáshil azt olcasom van... De aki megszakítással szexel hogy nem esik teherbe.i
2016. jan. 13. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan félrebeszélnek az előváladék kapcsán. Akkor van benne spermium ha már volt egy orgazmusa. Ha még nem volt akkor nincs benne.


Amiért nem megbízható védekezési forma az azért van mert sokan nem időben veszik ki és egy kevés o dó a hüvelybe jut.

2016. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tesztet hétvégéig be fogunk sztm szerezni. Még 1X köszi.
2016. jan. 13. 21:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött neki ma reggelre. Tegnap már voltak előjelei. Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 16. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!