Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek előbb jött meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek előbb jött meg a menstruációja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
nah hát az a helyzet hogy barátnőmnek majdnem egy héttel előbb jött meg... 15évesek vagyunk... ez lehet egy orgazmus okozta peteéréstől? vagy valami más lehet?
2010. márc. 19. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
15 eves, ilyen fiatal korban teljesen normalis, ha nem napra pontosan jon meg
2010. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet stressztől,eröltetettebb mozgástól,bár mitől,de valószinű az előttem szóló irása,hogy ebben a korban még nem áll be pontosan.És van akinek később se,no problem!:)))

2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
ehh.. 15 évesen már orgazmusrol beszelunk? ti mikor kezdtétek, h már ott vagytok? :S amugy igen, lehet, h attol van. azért remelem, h vedekeztek.
2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek utsónak meg annyit hogy nemrég... de nem nehéz orgazmust elérni... ha szerencséje van az embernek és kifog 1 olyan lányt aki hajlamos az orgazmusra... akkor nemnehéz...
2010. márc. 19. 22:02
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Csiklói orgazmus elérése könnyű is:)

De a hüvelyi?

Nem színészkedik a csaj?

2010. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
nem hinném, h 15 évesen, amikor még nem is alakult ki mindened, olyan könnyű lenne. nekem 1 év utan sikerult. 19 évesen. na, mind1. védekeztek?????
2010. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
19évesen olvasgathatnál egy kicsit és utánnanézhetnél hogy van akinek nemsikerül illetve van akinek nehezebben... de ettől függetlenül van olyan is akinek semmi gondja nincs...és ez a "védekeztetek" kérdés meg kicsit idegesítő... azér mer sok böszme nem bír védekezni... attol még vannak olyanok akik igen...
2010. márc. 19. 22:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
utánaolvasgattam, ne izgulj. azért kérdeztem a védekezés dolgot, h ha esetleg nem tudtok vmit.. pl. én 15 évesen sok mindennel nem voltam tisztában, és sok 15 éves nincs tisztában dolgokkal, de ok. ha nem kell tanács, esetleg segitség az idősebbektől, akkor oldjátok meg egyedul.
2010. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
megoldjuk... cska az a gond hogy szerintem alap dolog az hogy szexnél védekezni... és az hogy sok 15éves nem tudja azzal tisztában vagyok... haverjaim és otársaim is mondanak igennagy baromságokat... pedig 10.évfolyam... szóval szembesülök énis vele... de attól még nem mindenki olyan hülye...
2010. márc. 19. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
jo, ennek örülök. de megkérdezhetem, h h? lehet, h nem tudjátok, h pl. ha " csak 1 kicsit berakod ", attól még lehet terhes. jobol irom..
2010. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!