Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek előbb jött meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek előbb jött meg a menstruációja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
nah hát az a helyzet hogy barátnőmnek majdnem egy héttel előbb jött meg... 15évesek vagyunk... ez lehet egy orgazmus okozta peteéréstől? vagy valami más lehet?
2010. márc. 19. 21:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy lehet terhes... kösz hogy aggódsz de én nem azafajta vagyok aki belesz*rik a fontos dolgokba... óvszerral védekeztünk és szinte mindennek utánnajártam... szóval nemigazán lehet gond abból hogy valamit nem tudok
2010. márc. 19. 22:37
 12/16 anonim ***** válasza:
na, ne harapd le a fejemet. jo tudni, h vannak még normalis emberek. ha már ilyen jol informalt vagy, gondolom, azt is tudod, h a szexualis élet megkezdése után, félévenként a baratnődnek el kell mennie orvoshoz, ugyanis ekkortól áll fenn a méhnyakrák veszélye.
2010. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nála ez nélkül is fennállt de valamilyen injekciót amugy is kapni fog... a rokonságában elvileg valakinek eléggé nagy rá az esélye aztán neki is kell majd mennie vagy nemtudom... de ez a része már nem rám esik... max annyit tudok mondani neki hogy menjen el... ugyis ő dönti majd el mit akar mit nem
2010. márc. 19. 22:42
 14/16 anonim ***** válasza:
ha a szexhez bátrak vagytok, akkor az orvoshoz is annak kell lennie. nem árt elmenni orvoshoz, nem csak emiatt. hidd el.
2010. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát most én elhiszem de arról nem tehetek hogyha nem akar elmenni... különben sem az én döntésem... max annyit tudok tenni hogy mondom neki... de ezt már leirtam előbb... szóval ez nem rajtam áll hogy elmegy e... de még különben sem lenne itt az ideje szóval ráérünk még pár hónapot hogy elmegy e...
2010. márc. 19. 22:47
 16/16 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem gond még a ciklus zavar.

Azért figyelitek,15 évesen nem hülye a gyerek.Sok felnőtt tanulhatna tőle.

2010. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!